| Zastosuj do | Koparka 10-16 ton |
|---|---|
| Materiał | Q355B, Q690D lub inne zgodnie z żądaniem |
| Warunki | Nowy |
| Długość | 10m-14m |
| Gwarancja | 6 miesięcy |
| Gwarancja | 6 miesięcy |
|---|---|
| Zastosuj do | Koparka 25 ton - 67 ton |
| Warunki | Nowy |
| warunki pracy | wyburzać budynki |
| Cechy | Duży zasięg, wysoka wytrzymałość, dłuższa żywotność |
| Głębokość kopania (m) | 18m 20m 25m 30m 32 m |
|---|---|
| Lina stalowa | Dobra jakość wirusowa linia muti |
| Tworzywo | BS900E, lżejsze i silniejsze |
| Wedling | Spawanie premium |
| Załączniki | Wiadro / kadłuba klapa / chwytanie / dostosowane |
| spawanie | Spawanie premium |
|---|---|
| cylinder | Cylindry wysokiej jakości |
| Projekt | Wysoki skuteczny projekt, bezpieczny i stabilny |
| Głębokość kopania | 18m 20m 25m 30m 32 m |
| Materiał | BS900E, lżejszy i mocniejszy |
| Materiał | BS900E, lżejszy i mocniejszy |
|---|---|
| Głębokość kopania (m) | 18m 20m 25m 30m 32 m |
| wiadro | Wiadro CLAMSHELL, 2CBM, 2,5 cbm |
| Utrzymanie | Łatwe utrzymanie, niski wskaźnik awarii |
| wydajność | Wysoka wydajność |
| Aplikacja | Koparka |
|---|---|
| Nazwa handlowa | Zhonghe |
| Nazwa części | Cylinder boom/ramię/wiadro |
| Tworzywo | Q355D/Q690D |
| Kolor | Jak wymaga klienta |
| Tworzywo | Q355B lub Q690D lub według własnego uznania |
|---|---|
| Długi zasięg | 10 m 12 m 15 m 20 m 25 m 30 m 32 m |
| Kolor | Czerwony, żółty, niebieski biały Dostosowane |
| Marka koparki | Komatsu, Sany, Hitachi, Kobelco, Kato itp |
| Może przenosić załączniki | Ścinanie, kruszarka, łamacz itp |
| Materiał | Q355B, Q690D lub inne zgodnie z żądaniem |
|---|---|
| Długość | 17 m, 20 m, 25 m, 30 m |
| Zastosuj do | Koparka 25 ton - 67 ton |
| Gwarancja | 6 miesięcy |
| warunki pracy | wyburzać budynki |
| Features | Long reach, high effective and longer life-span |
|---|---|
| Apply to | 20ton |
| Bucket capacity | 0.1 cbm - 1cbm |
| Condition | New |
| Material | Shaogang Q355B |
| Tworzywo | BS900E, lżejsze i silniejsze |
|---|---|
| Lina stalowa | Dobra jakość wirusowa linia muti |
| Wedling | Spawanie premium, a nie łatwe pękanie |
| Załączniki | Wiadro / wiadro / chwyt |
| Gwarancja | 6 miesięcy dla teleskopowego ramienia i cylindra |