| Painting | Premium Painting |
|---|---|
| Color | Yellow, Red, White, Blue, Customized |
| Digging Depth(m) | 6m, 12m, 16m, 18m |
| Material | Q355B |
| Patents | CE, ISO9001 |
| Tworzywo | Q355B lub Q690D lub według własnego uznania |
|---|---|
| Głębokość kopania (m) | 8m 10m 12m 14m 16m |
| Wiaderko | Wiadro standardowe |
| Waga | 10kg-730kg |
| Cechy | Wysoka skuteczność i dłuższa żywotność |
| Wysoka wydajność | Wysoka wydajność |
|---|---|
| warunki pracy | Kopanie mułu z piasku itp |
| Cylindry | Cylindry wysokiej jakości |
| Materiał stalowy | Shaoganga Q355B |
| Złącza | Wysokiej jakości złącza |
| OEM / ODM | Tak |
|---|---|
| Pojemność kubełka | 0,4 m3, 0,6 m3, 1,5 m3, 2m3, 2,2 m3 |
| Długi zasięg | 10 m 12 m 16 m 18 m 20 m |
| Zastosuj do | Pogłębianie, prace rozbiórkowe, kopanie piasku z gleby |
| Tworzywo | Q355B lub Q690D lub według własnego uznania |
| Materiał | Q355B |
|---|---|
| Głębokość kopania (m) | 12m |
| Cechy | Ramię teleskopowe |
| Gwarancja | 6 miesięcy |
| wiadro | Uwzględnij jedno wiadro |
| Materiał | Q355B |
|---|---|
| Głębokość kopania (m) | 8m 10m 12m 14m 16m |
| Kolor | Czerwony, żółty, niebieski biały dostosowany |
| Odpowiednie kopki | Cat Hitachi Komatsu Sany Zoomlion itp |
| Gwarancja | 6 miesięcy za ramię, 3 miesiące na wiadro |
| Załączniki | Wiadro / wiadro / chwyt |
|---|---|
| Gwarancja | 6 miesięcy, 24 godziny |
| Wedling | Spawanie premium |
| Długi zasięg | 18m 20m 25m 30m 32 m |
| Tworzywo | BS900E, lżejsze i silniejsze, dostosowane |
| Załączniki | Wiadro / clamshelly wiadro / chwytliwe dostosowane |
|---|---|
| Gwarancja | 6 miesięcy |
| Tworzywo | BS900E, lżejsze i silniejsze |
| Wedling | Spawanie premium, lina druciana |
| Lina stalowa | Dłuższa usługa życia |
| Gwarancja | 6 miesięcy |
|---|---|
| Długi zasięg | 10 m 20 m 21 m 25 m |
| Tworzywo | Q355B/Q690D/Q355NE |
| Pojemność kubełka | 0,4 m3, 0,6 m3, 1,5 m3, 2m3, 2,2 m3 |
| Kolor | Czerwony, żółty, niebieski biały dostosowany |
| Materiał | Wysoka wytrzymałość |
|---|---|
| Guma amortyzująca | Przywóz z Korei Południowej |
| Jakość | Wysoka jakość |
| Silnik | Silnik Parkera |
| Namiar | Łożyska SKF VA405 |