| Brand | Zhonghe |
|---|---|
| Type | two-section telescopic arm |
| Condition | New,100%new, new telescopic arm |
| Machine weight | 6-36T |
| Color | Customer's Request |
| Cechy | Głębsza głębokość kopania |
|---|---|
| Materiał | BS900E, materiał lżejszy i mocniejszy |
| Słowo klucz | Teleskopowe ramię koparki z wiadrem klapki |
| Gwarancja | 6 miesięcy dla cylindrów i ramienia teleskopowego |
| Jakość | Top 1 Premium, wysokiej jakości |
| Odpowiedni koparka (ton) | 6 ton - 66 ton |
|---|---|
| Kolor | Akceptowanie wymagań klientów |
| Tworzywo | LG700 / Q690D |
| Cylinder | Cylindry premium |
| Pełny test | Tak |
| Słowo kluczowe | koparki teledyper |
|---|---|
| Lina druciana | Premia |
| Odpowiednia marka koparki | Różna marka koparki: Sany Hitachi Komatsu Zoomlion itc. |
| Usługa po sprzedaży | Tak |
| Głębokość kopania (m) | 18m 20m 25m 30m 32 m 35 m |
| Digging Depth | 18m 20m 25m 30m 32m |
|---|---|
| Clamshell Bucket (cbm) | 1cbm 1.5cbm 2cbm 2.5cbm 3cbm |
| Suitable Excavators | Hitachi Komatsu Sany Zoomlion etc |
| Design | High Effective design, safe and stable |
| Cylinders | High quality cylinders, longer service life-span |
| Tworzywo | BS900E, lżejszy i mocniejszy |
|---|---|
| Spawalniczy | Spawanie premium, a nie łatwe pękanie |
| Projekt | Pracuj płynnie wysoką skuteczną konstrukcją, bezpieczny i stabilny, teleskopowy długi zasięg |
| Cylindry | Cylindry wysokiej jakości |
| Głębokość kopania | 18 m 20 m 25 m 30 m 32 m |
| Materiał | BS900E, lżejszy i mocniejszy |
|---|---|
| Utrzymanie | Łatwe utrzymanie |
| wydajność | Wysoka wydajność |
| Głębokość kopania (m) | 18m 20m 25m 30m 32 m |
| cylinder | Wysokiej jakości cylinder |
| Warunki | Nowe, w 100%nowe, nowe teleskopowe ramię |
|---|---|
| Gwarancja | 6 miesięcy |
| Zapewnione usługi posprzedażowe | Wsparcie online, wsparcie techniczne wideo |
| Pojemność wiadra | 0,9 m3, 0,4-0,5 CBM, 0,2-6 m3 |
| Ciężar maszyny | 6-36t |
| Projekt | Wysoki efektywny projekt, bezpieczny i stabilny, teleskopowy długi zasięg |
|---|---|
| spawanie | Spawanie premium, a nie łatwe pękanie |
| Materiał | BS900E, lżejszy i mocniejszy |
| Głębokość kopania | 18m 20m 25m 30m 32 m |
| Odpowiednie koparki | Hitachi Komatsu Sany itp |
| Warunki | Nowe, w 100%nowe, nowe teleskopowe ramię |
|---|---|
| Gwarancja | 6 miesięcy |
| Zapewnione usługi posprzedażowe | Wsparcie online, wsparcie techniczne wideo |
| Pojemność wiadra | 0,9 m3, 0,4-0,5 CBM, 0,2-6 m3 |
| Ciężar maszyny | 6-36t |