| Digging Depth | 18m 20m 25m 30m 32m |
|---|---|
| Clamshell Bucket (cbm) | 1cbm 1.5cbm 2cbm 2.5cbm 3cbm |
| Suitable Excavators | Hitachi Komatsu Sany Zoomlion etc |
| Design | High Effective design, safe and stable |
| Cylinders | High quality cylinders, longer service life-span |
| Tworzywo | NM400, Q690D, Q355B |
|---|---|
| Kolor | Czerwony, żółty, niebieski biały Dostosowane |
| Model koparki | 6ton - 65ton |
| Odpowiedni koparka | Sumitomo, Sany, Cat, Komatsu, Zoomlion itp |
| Aplikacja | Chwytanie kamienia, drewna |
| Tworzywo | BS900E, lżejszy i mocniejszy |
|---|---|
| Spawalniczy | Spawanie premium, a nie łatwe pękanie |
| Projekt | Pracuj płynnie wysoką skuteczną konstrukcją, bezpieczny i stabilny, teleskopowy długi zasięg |
| Cylindry | Cylindry wysokiej jakości |
| Głębokość kopania | 18 m 20 m 25 m 30 m 32 m |
| Materiał | BS900E, lżejszy i mocniejszy |
|---|---|
| Utrzymanie | Łatwe utrzymanie |
| wydajność | Wysoka wydajność |
| Głębokość kopania (m) | 18m 20m 25m 30m 32 m |
| cylinder | Wysokiej jakości cylinder |
| Warunki | Nowe, w 100%nowe, nowe teleskopowe ramię |
|---|---|
| Gwarancja | 6 miesięcy |
| Zapewnione usługi posprzedażowe | Wsparcie online, wsparcie techniczne wideo |
| Pojemność wiadra | 0,9 m3, 0,4-0,5 CBM, 0,2-6 m3 |
| Ciężar maszyny | 6-36t |
| Projekt | Wysoki efektywny projekt, bezpieczny i stabilny, teleskopowy długi zasięg |
|---|---|
| spawanie | Spawanie premium, a nie łatwe pękanie |
| Materiał | BS900E, lżejszy i mocniejszy |
| Głębokość kopania | 18m 20m 25m 30m 32 m |
| Odpowiednie koparki | Hitachi Komatsu Sany itp |
| Warunki | Nowe, w 100%nowe, nowe teleskopowe ramię |
|---|---|
| Gwarancja | 6 miesięcy |
| Zapewnione usługi posprzedażowe | Wsparcie online, wsparcie techniczne wideo |
| Pojemność wiadra | 0,9 m3, 0,4-0,5 CBM, 0,2-6 m3 |
| Ciężar maszyny | 6-36t |
| Tworzywo | BS900E, lżejszy i mocniejszy |
|---|---|
| Odpowiedni model koparki | Koparka 10 ton - 65 ton |
| Kolor | Czerwony, żółty, niebieski biały Dostosowane |
| Głębokość kopania | 10 m, 18 m, 20 m, 25 m, 30 m, 32 m |
| Gwarancja | 6 miesięcy za ramię, 3 miesiące na wiadro |
| Lina druciana | Premia |
|---|---|
| Odpowiednia marka koparki | Różna marka koparki: Sany Hitachi Komatsu Zoomlion itc. |
| Testy | Tak |
| Kolor | Dostosowany, czerwony, żółty, biały |
| Gwarancja | Tak, 6 miesięcy dla ramienia i cylindrów, 3 miesiące dla wiadra |
| Warunki | Nowy. |
|---|---|
| Pojemność wiadra | 2.2cbm |
| Model | SSB089 |
| Gwarancja | 6 miesięcy |
| Spawalniczy | Premia |