| Warunki | Nowy, fabrycznie nowy |
|---|---|
| wiadro | 0,5CBM 1CBM 1,5CBM |
| Cylinder kubełkowy | włączać |
| Długość | 16m 18m 20m 21m |
| Materiał | Q355B Q690D Q355NE |
| wydajność | Wysoka wydajność, wysoka skuteczna |
|---|---|
| Głębokość kopania (m) | 18m 20m 25m 30m 32 m |
| wiadro | Wiadro / chwyt |
| cylinder | Wysokiej jakości cylindry, słynne cylindry marki |
| Utrzymanie | Łatwe utrzymanie, dodaj gęsi |
| Materiał premium | BS900E, lżejszy i mocniejszy |
|---|---|
| wiadro | 1,5CBM 2CBM wiadra / chwytanie / chwytanie / chwytanie |
| Głębokość kopania (m) | 18m 20m 25m 30m 32 m |
| Utrzymanie | Łatwe utrzymanie, dodaj smar |
| wydajność | Wysoka wydajność, wysoka skuteczna |
| wydajność | Wysoka wydajność, wysoka skuteczna |
|---|---|
| wiadro | 2CBM wiadro klapki |
| Maintanment | Easy Maintanment, Add Lubricant |
| Głębokość kopania (m) | 18m 20m 25m 30m 32 m |
| cylinder | Wysokiej jakości cylindry, słynne cylindry marki |
| Nazwa produktu | ramię przesuwne |
|---|---|
| Odpowiedni | 3-36 ton |
| Użycie | Praca koparki |
| Materiał | Q355B |
| Kolor | Wymagane przez klienta |
| Nazwa produktu | ramię przesuwne |
|---|---|
| Odpowiedni | 3-36 ton |
| Użycie | Praca koparki |
| Materiał | Q355B |
| Kolor | Wymagane przez klienta |
| Nazwa produktu | ramię przesuwne |
|---|---|
| Odpowiedni | 3-36 ton |
| Użycie | Praca koparki |
| Materiał | Q355B |
| Kolor | Wymagane przez klienta |
| Nazwa produktu | ramię przesuwne |
|---|---|
| Odpowiedni | 3-36 ton |
| Użycie | Praca koparki |
| Materiał | Q355B |
| Kolor | Wymagane przez klienta |
| Obsypać | 12,9 usyp |
|---|---|
| cylinder | Cylinder premium |
| Materiał | Q355B |
| Złącza | Wysokiej jakości złącza |
| Głębokość kopania | 11M |
| wydajność | Wysoka wydajność, wysoka skuteczna |
|---|---|
| wiadro | Wiadro / chwyt / chwyt / chwyt |
| Głębokość kopania (m) | 18m 20m 25m 30m 32 m |
| Materiał | BS900E, lżejszy i mocniejszy |
| Utrzymanie | Łatwe utrzymanie, dodaj smar |