| Nazwa produktu | Dwusekcyjny wysięgnik teleskopowy koparki |
|---|---|
| Jakość | Wysokiej jakości |
| Ruszający typ | Kopek robakowy |
| Tworzywo | Q690d |
| Gwarancja | 1 rok |
| Nazwa produktu | ramię przesuwne |
|---|---|
| Odpowiedni | 3-36 ton |
| Użycie | Praca koparki |
| Materiał | Q355B |
| Kolor | Wymagane przez klienta |
| Welding | premium |
|---|---|
| Maximum Reach | 12m 18m 20m 31m 32m |
| Warranty | 6 Months |
| Bucket Capacity | 2.2cbm |
| Condition | Brand New |
| Kolor | Dostosowane |
|---|---|
| Odpowiednie koparki | Cat Hitachi Komatsu Sany |
| Tworzywo | Q355b |
| Głębokość kopania (m) | 10m 12m 16m |
| Plates | Shaogang Plates |
| spawalniczy | Spawanie premium |
|---|---|
| Projekt | Wysoki skuteczny projekt, bezpieczny i stabilny |
| Odpowiednie koparki | Hitachi Komatsu Sany itp |
| Głębokość kopania | 18m 20m 25m 30m 32 m |
| OEM/ODM | Tak |
| Projekt | Wysoki skuteczny projekt, bezpieczny i stabilny |
|---|---|
| Materiał | BS900E, lżejszy i mocniejszy |
| spawanie | Spawanie premium, bez wycieku oleju |
| Głębokość kopania | 18m 20m 25m 30m 32 m |
| Odpowiednie koparki | Hitachi Komatsu Sany Zoomlion itd. |
| Warunki | Nowy. |
|---|---|
| Model | SSB089 |
| Maksymalny zasięg | 12m 18m 20m 31m 32m |
| Warranty | 6 Months |
| Liczba sekcji | 3 sekcje |
| Materiał | BS900E, lżejszy i mocniejszy |
|---|---|
| Jakość | Premium, wysoka jakość |
| Głębokość kopania (m) | 20m 25m 30m 32m |
| Słowo klucz | ramię koparki teleskopicznej |
| wiadro | 2CBM 2,5CBM wiadro / standardowe wiadro |
| Materiał | Shaoganga Q355B |
|---|---|
| Pojemność wiadra | 0.1 cbm - 1 cbm |
| Warunki | Nowy |
| Zastosuj do | 3 tony - 55 ton |
| Głębokość kopania | 4m, 8m, 10m, 12m |
| Warunki | Nowy, fabrycznie nowy |
|---|---|
| wiadro | 0,5CBM 1CBM 1,5CBM |
| Cylinder kubełkowy | włączać |
| Długość | 16m 18m 20m 21m |
| Materiał | Q355B Q690D Q355NE |