| Materiał | Shaoganga Q355B |
|---|---|
| Zastosuj do | Koparka 1 tona - 65 ton |
| Gwarancja | 3 miesiące |
| Sytuacja | Nowy |
| Zastosowanie | Chwytanie skały z piasku i gleby |
| Słowo klucz | Ramię teleskopowe koparki |
|---|---|
| akcesoria do koparki | Włókiennicze i pozostałe akcesoria |
| Gwarancja | 6 miesięcy |
| Materiał | Q690D / HG785 / Q355B lżejszy i mocniejszy |
| Zastosuj do | Ekskawator o pojemności 6 ton - 36 ton |
| Materiał | Shaoganga Q355B |
|---|---|
| Głębokość kopania | 4m, 8m, 10m, 12m |
| Warunki | Nowy |
| Zastosuj do | 3 tony - 55 ton |
| Pojemność wiadra | 0.1 cbm - 1 cbm |
| Materiał | Q690D/HG785/Q355B |
|---|---|
| Sytuacja | Nowy |
| Głębokość kopania | 6m-16m |
| Zastosuj do | Ekskawator o pojemności 6 ton - 36 ton |
| Jakość | Premia |
| OEM | Świadczone usługi OEM |
|---|---|
| Pakiet | Opakowanie drewniane / bańka |
| Cylinder | 2 cylindry |
| Obracanie | 360 stopni |
| Kąt obrotu | 360 stopni |
| Materiał | Q690D/HG785/Q355B |
|---|---|
| akcesoria do koparki | Włókiennicze i pozostałe akcesoria |
| Sytuacja | Nowy |
| Zastosuj do | Ekskawator o pojemności 6 ton - 36 ton |
| Jakość | Premia |
| Zastosuj do | Ekskawator o pojemności 6 ton - 36 ton |
|---|---|
| Sytuacja | Nowy |
| Głębokość kopania | 6m-16m |
| Materiał | Q690D/HG785/Q355B |
| Jakość | Premia |
| Nazwa produktu | ramię przesuwne |
|---|---|
| Odpowiedni | 3-36 ton |
| Użycie | Praca koparki |
| Materiał | Q355B |
| Kolor | Wymagane przez klienta |
| Tworzywo | Q355b, Q690D lub inne, gdy żądasz |
|---|---|
| Zastosuj do | 6-50 Koparki |
| Gwarancja | 6 miesięcy |
| Warunek pracy | praca tunelowa |
| Stan | Nowy |
| Materiał | Q355B, Q690D lub inne zgodnie z żądaniem |
|---|---|
| Zastosuj do | Koparka 6-50 ton |
| Gwarancja | 6 miesięcy |
| warunki pracy | prace tunelowe |
| Warunki | Nowy |