| Warunki | Nowy, w 100% nowy, nowy wysięgnik i ramię o dużym zasięgu |
|---|---|
| Gwarancja | 6 miesięcy |
| Zapewnione usługi posprzedażowe | Wsparcie online, wsparcie techniczne wideo |
| Pojemność wiadra | 0,9 m3, 0,4-0,5 CBM, 0,2-6 m3 |
| Ciężar maszyny | 45-120T |
| Warunki | Nowy, w 100% nowy, nowy wysięgnik i ramię o dużym zasięgu |
|---|---|
| Gwarancja | 6 miesięcy |
| Zapewnione usługi posprzedażowe | Wsparcie online, wsparcie techniczne wideo |
| Pojemność wiadra | 0,9 m3, 0,4-0,5 CBM, 0,2-6 m3 |
| Ciężar maszyny | 45-120T |
| Materiał | Shaogang Q355B / Q690D |
|---|---|
| Warunki | Nowy. |
| Cechy | Ramię teleskopowe |
| Pojemność wiadra | 0.1 cbm - 1 cbm |
| Maksymalna głębokość kopania | 6m, 8m, 10m, 12m |
| daleki zasięg | 10m 12m 16m |
|---|---|
| ODM/OEM | Dostępne |
| Kolor | Dostosowany czerwony żółty niebieski pomarańczowy |
| Materiał | Q355b, Q690D, materiał premium |
| Producent | - Tak, proszę. |
| ODM/OEM | Dostępne |
|---|---|
| daleki zasięg | 10m 12m 16m |
| Usługa posprzedażna | Tak, dostępne 24 godziny |
| Materiał | Q355b, Q690D, materiał premium |
| Producent | - Tak, proszę. |
| Nazwa produktu | ramię przesuwne |
|---|---|
| Odpowiedni | 3-36 ton |
| Użycie | Praca koparki |
| Materiał | Q355B |
| Kolor | Wymagane przez klienta |
| Warunki | Nowy, w 100% nowy, nowy wysięgnik i ramię o dużym zasięgu |
|---|---|
| Gwarancja | 6 miesięcy |
| Zapewnione usługi posprzedażowe | Wsparcie online, wsparcie techniczne wideo |
| Pojemność wiadra | 0,9 m3, 0,4-0,5 CBM, 0,2-6 m3 |
| Ciężar maszyny | 45-120T |
| Materiał | Q355B lepsza wydajność spawania |
|---|---|
| Jakość | Wysoka jakość, premium |
| Odpowiednie kopki | Cat Hitachi Komatsu Sany Zoomlion itp |
| Głębokość kopania (m) | 8m 10m 12m 14m |
| Kolor | Dostępne czerwone, żółte, niebieskie białe |
| Nazwa części | Łyżka chwytakowa do koparki |
|---|---|
| Tworzywo | Q355B, NM400, HARDOX500 opcjonalnie |
| Szerokość | Personalizacja |
| Pojemność | 1-1,5 cbm |
| Odpowiedni koparka | 20-30 ton |
| Materiał | Q690D/HG785/Q355B |
|---|---|
| Zastosuj do | Ekskawator o pojemności 6 ton - 36 ton |
| Sytuacja | Nowy |
| Jakość | Premia |
| Głębokość kopania | 6m-16m |