| Tworzywo | Q355b, Q690D lub inne, gdy żądasz |
|---|---|
| Zastosuj do | 6-50 Koparki |
| Gwarancja | 6 miesięcy |
| Warunek pracy | praca tunelowa |
| Stan | Nowy |
| Materiał | Q355B, Q690D lub inne zgodnie z żądaniem |
|---|---|
| Zastosuj do | Koparka 6-50 ton |
| Gwarancja | 6 miesięcy |
| warunki pracy | prace tunelowe |
| Warunki | Nowy |
| wydajność | Wysoka wydajność, wysoka skuteczna |
|---|---|
| cylinder | Wysokiej jakości cylindry, słynne cylindry marki |
| Materiał | BS900E, lżejszy i mocniejszy |
| Utrzymanie | Łatwe utrzymanie, regularne dodawanie smaru |
| wiadro | Wiadro klapy / chwyt hydrauliczny |
| Material | Q355B, Q690D, or others as you request |
|---|---|
| Warranty | 6 months |
| Condition | 100%new |
| Apply to | 6-50ton excavator |
| Working con | tunnel work |
| Nazwa produktu | Boom teleskopowy koparki |
|---|---|
| Jakość | Wysokiej jakości |
| Ruszający typ | Koparka gąsienicowa |
| Zastosuj do | Koparki 12-35 ton |
| Tworzywo | Q690d |
| spawanie | Premia |
|---|---|
| Usługa po sprzedaży | Dostępny |
| Stan | Zupełnie nowy |
| Typ | Ramię teleskopowe |
| Tworzywo | BS900E, lżejsze i silniejsze |
| Materiał | Q355B |
|---|---|
| Kolor | Czerwony, żółty, niebieski |
| Gwarancja | 6 miesięcy |
| Odpowiednie kopki | Cat Hitachi Komatsu Sany Zoomlion |
| Głębokość kopania (m) | 8m 10m 12m 14m 16m |
| Features | High Effective and Longer Life-span |
|---|---|
| Painting | Premium Painting |
| Cylinders | High Quality Cylinders |
| Color | Yellow, Red, White, Blue, Customized |
| Digging Depth(m) | 6m, 12m, 16m, 18m |
| Obracanie | 360 stopni |
|---|---|
| Kontrola jakości | 100% kontroli przed wysyłką |
| OEM | Świadczone usługi OEM |
| Odpowiedni model koparki | 4-55 ton |
| Pakiet | Opakowanie drewniane / bańka |
| Utrzymanie | Łatwe utrzymanie |
|---|---|
| wydajność | Wysoka wydajność |
| wiadro | wiadro z klapką |
| Głębokość kopania (m) | 18m 20m 25m 30m 32 m |
| cylinder | Wysokiej jakości cylinder |