| spawanie | Spawanie premium |
|---|---|
| cylinder | Cylindry wysokiej jakości |
| Projekt | Wysoki skuteczny projekt, bezpieczny i stabilny |
| Głębokość kopania | 18m 20m 25m 30m 32 m |
| Materiał | BS900E, lżejszy i mocniejszy |
| Painting | Premium Painting |
|---|---|
| Color | Yellow, Red, White, Blue, Customized |
| Digging Depth(m) | 6m, 12m, 16m, 18m |
| Material | Q355B |
| Patents | CE, ISO9001 |
| Stan | Nowy |
|---|---|
| Pojemność kubełka | 0,4 cbm, 0,6 cbm, 1,5 cbm, 2,2 cbm, 2,5 cbm |
| Liczba sekcji | 3 sekcje |
| Model | SSB089 |
| Maksymalny zasięg | 32 metry |
| Materiał | Q355B, Q690D lub inne zgodnie z żądaniem |
|---|---|
| Zastosuj do | Koparka 6-50 ton |
| Gwarancja | 6 miesięcy |
| warunki pracy | prace tunelowe |
| Warunki | Nowy |
| Materiał | BS900E, materiał premium |
|---|---|
| Długi zasięg (m) | 18m 20m 25m 30m 32 m |
| Jakość | Wysoka jakość |
| wiadro | 1,5CBM 2CBM 2,5CBM |
| Złącza | Wysokiej jakości złącza |
| Materiał | Q355B, Q690D lub inne zgodnie z żądaniem |
|---|---|
| Zastosuj do | Koparka 6-50 ton |
| Gwarancja | 6 miesięcy |
| warunki pracy | prace tunelowe |
| Warunki | Nowy |
| Materiał | Q355B, Q690D lub inne zgodnie z żądaniem |
|---|---|
| Zastosuj do | Koparka 6-50 ton |
| Gwarancja | 6 miesięcy |
| warunki pracy | prace tunelowe |
| Warunki | Nowy |
| Długi zasięg | 20m 25m 30m 32m |
|---|---|
| Pojemność łyżki | 1 cbm 1,5 cbm 2 cbm 2,5 cbm |
| Gwarancja | 6 miesięcy |
| Tworzywo | BS900E, lżejsze i silniejsze |
| Lina stalowa | Wysokiej jakości lina druciana |
| Materiał | Q355B, Q690D lub inne zgodnie z żądaniem |
|---|---|
| Zastosuj do | Koparka 6-50 ton |
| Gwarancja | 6 miesięcy |
| warunki pracy | prace tunelowe |
| Warunki | Nowy |
| Długi zasięg (m) | 18m 20m 25m 30m 32 m |
|---|---|
| wiadro | 1,5CBM 2CBM 2,5CBM |
| Materiał | BS900E, materiał premium |
| Gwarancja | 6 miesięcy za ramię teleskopowe i 3 miesiące na wiadro |
| Złącza | Wysokiej jakości złącza pogrubione |