| Głębokość kopania (m) | 18m 20m 25m 30m 32 m |
|---|---|
| Lina stalowa | Dobra jakość wirusowa linia muti |
| Tworzywo | BS900E, lżejsze i silniejsze |
| Wedling | Spawanie premium |
| Załączniki | Wiadro / kadłuba klapa / chwytanie / dostosowane |
| spawalniczy | Spawanie premium |
|---|---|
| Projekt | Wysoki skuteczny projekt, bezpieczny i stabilny |
| Odpowiednie koparki | Hitachi Komatsu Sany itp |
| Głębokość kopania | 18m 20m 25m 30m 32 m |
| OEM/ODM | Tak |
| Materiał | BS900E, materiał premium |
|---|---|
| wiadro | 1CBM 1,5CBM 2CBM 2,5CBM |
| Jakość | Wysoka jakość |
| Złącza | Wysokiej jakości złącza |
| Długi zasięg (m) | 18m 20m 25m 30m 32 m |
| Zastosuj do | 3 tony - 55 ton |
|---|---|
| Tworzywo | Shaoganga Q355B |
| Głębokość kopania | 4m, 8m, 10m, 12m |
| Pojemność kubełka | 0.1 cbm - 1 cbm |
| Gwarancja | 6 miesięcy |
| Materiał | Q355B, Q690D lub inne zgodnie z żądaniem |
|---|---|
| Zastosuj do | Koparka 20-50 ton |
| Gwarancja | 6 miesięcy |
| Nazwa produktu | Ekskawator Teleskopowy |
| Warunki | Nowy |
| Materiał | Q355B, Q690D lub inne zgodnie z żądaniem |
|---|---|
| Zastosuj do | Koparka 20-50 ton |
| Gwarancja | 6 miesięcy |
| Nazwa produktu | Wysięgnik teleskopowy koparki |
| Warunki | Nowy |
| Materiał | Q355B, Q690D lub inne zgodnie z żądaniem |
|---|---|
| Zastosuj do | Koparka 20-50 ton |
| Gwarancja | 6 miesięcy |
| Nazwa produktu | Wysięgnik teleskopowy koparki |
| Warunki | Nowy |
| Materiał | Q355B, Q690D lub inne zgodnie z żądaniem |
|---|---|
| Zastosuj do | Koparka 20-50 ton |
| Gwarancja | 6 miesięcy |
| Nazwa produktu | Wysięgnik teleskopowy koparki |
| Warunki | Nowy |
| wiadro | Wiadro / chwyt / chwyt / chwyt |
|---|---|
| Materiał | BS900E, lżejszy i mocniejszy |
| wydajność | Wysoka wydajność, wysoka skuteczna |
| Utrzymanie | Łatwe utrzymanie, dodaj smar |
| Cylinder | High quality cylinders, famous brand cylinders |
| Warunki | Nowy |
|---|---|
| Model | SSB089 |
| Spawalniczy | Silny |
| Zgodność | Pasuje do różnych marek koparek |
| Pojemność wiadra | 0,4 cbm, 0,6 cbm, 1,5 cbm, 2,2 cbm, 2,5 cbm |