| Materiał | Q355B, Q690D lub inne zgodnie z żądaniem |
|---|---|
| Zastosuj do | Koparka 6-50 ton |
| Gwarancja | 6 miesięcy |
| warunki pracy | prace tunelowe |
| Warunki | Nowy |
| Materiał | Q355B, Q690D lub inne zgodnie z żądaniem |
|---|---|
| Zastosuj do | Koparka 6-50 ton |
| Gwarancja | 6 miesięcy |
| warunki pracy | prace tunelowe |
| Warunki | Nowy |
| Materiał | Q355B, Q690D lub inne zgodnie z żądaniem |
|---|---|
| Długość | 17 m, 20 m, 25 m, 30 m |
| Zastosuj do | Koparka 25 ton - 67 ton |
| Gwarancja | 6 miesięcy |
| warunki pracy | wyburzać budynki |
| Materiał | Q355B, Q690D lub inne zgodnie z żądaniem |
|---|---|
| Zastosuj do | Koparka 6-50 ton |
| Gwarancja | 6 miesięcy |
| warunki pracy | prace tunelowe |
| Warunki | Nowy |
| Długi zasięg (m) | 18m 20m 25m 30m 32 m |
|---|---|
| wiadro | 1,5CBM 2CBM 2,5CBM |
| Materiał | BS900E, materiał premium |
| Gwarancja | 6 miesięcy za ramię teleskopowe i 3 miesiące na wiadro |
| Złącza | Wysokiej jakości złącza pogrubione |
| Tworzywo | Q355B lub Q690D lub według własnego uznania |
|---|---|
| Gwarancja | 6 miesięcy |
| Pojemność kubełka | 0,4 m3, 0,6 m3, 1,5 m3, 2m3, 2,2 m3 |
| Głębokość kopania | 6 m 10 m 12 m 14 m 16 m 18 m |
| Odpowiednie dla | Kopanie kesonów, dołów pod fundamenty domów, głębokich dołów |
| Materiał | Q355B, Q690D lub inne zgodnie z żądaniem |
|---|---|
| Zastosuj do | Koparka 20-50 ton |
| Gwarancja | 6 miesięcy |
| Nazwa produktu | Wysięgnik teleskopowy koparki |
| Warunki | Nowy |
| Material | Q355B, Q690D, or others as you request |
|---|---|
| Apply to | 20-50ton excavator |
| Warranty | 6 months |
| Product name | excavator telescopic boom |
| Condition | new |
| wydajność | Wysoka wydajność, wysoka skuteczna |
|---|---|
| Głębokość kopania (m) | 18m 20m 25m 30m 32 m |
| wiadro | Wiadro / chwyt |
| cylinder | Wysokiej jakości cylindry, słynne cylindry marki |
| Utrzymanie | Łatwe utrzymanie, dodaj gęsi |
| Features | High Effective and Longer Life-span |
|---|---|
| Painting | Premium Painting |
| Cylinders | High Quality Cylinders |
| Color | Yellow, Red, White, Blue, Customized |
| Digging Depth(m) | 6m, 12m, 16m, 18m |