| Materiał | Q690D/HG785/Q355B |
|---|---|
| Sytuacja | Nowy |
| Głębokość kopania | 6m-16m |
| Zastosuj do | Ekskawator o pojemności 6 ton - 36 ton |
| Jakość | Premia |
| Nazwa produktu | ramię przesuwne |
|---|---|
| Odpowiedni | 3-36 ton |
| Użycie | Praca koparki |
| Materiał | Q355B |
| Kolor | Wymagane przez klienta |
| Stos | Grodzica stalowa, stos cementu |
|---|---|
| Materiał | Premiumowy Shaogang Q355B |
| Cechy | dłuższa żywotność i wysoka skuteczność |
| Gwarancja | 6 miesięcy |
| Dostosowanie | Dostępna usługa dostosowywania |
| Features | Long reach, digging hard sand, easy transportantion |
|---|---|
| Material | Shaogang Q355B |
| Digging Depth | 6m, 8m, 10m, 12m |
| Suitable working conditions | foundation pit, basement, narrow places |
| Condition | New |
| Nazwa | Osprzęt do koparki |
|---|---|
| Typ | Koparka Multi kruszarka/Multi nożyce |
| Aplikacja | Operacja kruszenia i ścinania |
| Nadaje się do | Koparka 20-40 ton |
| Kolor | Wymagany klient |
| Warunki | Nowy. |
|---|---|
| Model | SSB089 |
| Maksymalny zasięg | 12m 18m 20m 31m 32m |
| Warranty | 6 Months |
| Liczba sekcji | 3 sekcje |
| nazwa | Osprzęt do koparki |
|---|---|
| Typ | Zgrabiarka do korzeni koparki |
| Aplikacja | Oczyszczanie terenu i przygotowanie terenu |
| Kolor | Wymagany klient |
| Gwarancja | 6 miesięcy |
| Nazwa | Osprzęt do koparki |
|---|---|
| Typ | Chwytak do skórki pomarańczowej do koparki |
| Aplikacja | Załadunek i rozładunek kamienia, stali, drewna i innych materiałów luzem |
| Kolor | Wymagany klient |
| Gwarancja | 6 miesięcy |
| Nazwa | Osprzęt do koparki |
|---|---|
| Typ | Zgrabiarka do korzeni koparki |
| Aplikacja | Oczyszczanie terenu i przygotowanie terenu |
| Kolor | Wymagany klient |
| Gwarancja | 6 miesięcy |
| Gwarancja | 6 miesięcy |
|---|---|
| Stos | Grodzica stalowa, stos cementu |
| Długość | 11m-24m |
| Materiał | Premiumowy Shaogang Q355B |
| Cechy | dłuższa żywotność i wysoka skuteczność |