| Nazwa części | Łyżka chwytakowa do koparki |
|---|---|
| Tworzywo | Q355B, NM400, HARDOX500 opcjonalnie |
| Szerokość | Personalizacja |
| Pojemność | 1-1,5 cbm |
| Odpowiedni koparka | 20-30 ton |
| Odpowiednia koparka | Ekskawator o pojemności 6 ton - 36 ton |
|---|---|
| Kolor | Dostosowany, Cat Hitachi Komatsu Sany |
| wiadro | 0,2 m3 - 1 m3 |
| Warunki | Nowy |
| Materiał | Q690D / HG785 |
| Materiał | Shaoganga Q355B |
|---|---|
| Zastosuj do | 6ton - 50ton |
| Głębokość kopania | 6m, 8m, 10m, 12m |
| Gwarancja | 6 miesięcy |
| Odpowiednie warunki pracy | dół fundamentowy, piwnica, wąskie miejsca |
| Marka | Zhonghe |
|---|---|
| Typ | Szkieletowe wiadro |
| Tworzywo | Q355b |
| Gwarancja | 3 miesiące |
| Kolor | Dostosowane |
| Materiał | Q690D/HG785/Q355B |
|---|---|
| Sytuacja | Nowy |
| Głębokość kopania | 6m-16m |
| Zastosuj do | Ekskawator o pojemności 6 ton - 36 ton |
| Jakość | Premia |
| Nazwa produktu | ramię przesuwne |
|---|---|
| Odpowiedni | 3-36 ton |
| Użycie | Praca koparki |
| Materiał | Q355B |
| Kolor | Wymagane przez klienta |
| Stos | Grodzica stalowa, stos cementu |
|---|---|
| Materiał | Premiumowy Shaogang Q355B |
| Cechy | dłuższa żywotność i wysoka skuteczność |
| Gwarancja | 6 miesięcy |
| Dostosowanie | Dostępna usługa dostosowywania |
| Features | Long reach, digging hard sand, easy transportantion |
|---|---|
| Material | Shaogang Q355B |
| Digging Depth | 6m, 8m, 10m, 12m |
| Suitable working conditions | foundation pit, basement, narrow places |
| Condition | New |
| nazwa | Osprzęt do koparki |
|---|---|
| Typ | Zgrabiarka do korzeni koparki |
| Aplikacja | Oczyszczanie terenu i przygotowanie terenu |
| Kolor | Wymagany klient |
| Gwarancja | 6 miesięcy |
| Nazwa | Osprzęt do koparki |
|---|---|
| Typ | Koparka Multi kruszarka/Multi nożyce |
| Aplikacja | Operacja kruszenia i ścinania |
| Nadaje się do | Koparka 20-40 ton |
| Kolor | Wymagany klient |