| Materiał | Shaogang Q355B, lepszy materiał stalowy |
|---|---|
| Odpowiedni model koparki | 1 tona - 55 ton |
| Cechy | dłuższa żywotność, wysoka skuteczność |
| Gwarancja | 3 miesiące |
| Jakość | Najwyższej jakości |
| spawanie | Premia |
|---|---|
| Usługa po sprzedaży | Dostępny |
| Stan | Zupełnie nowy |
| Typ | Ramię teleskopowe |
| Tworzywo | BS900E, lżejsze i silniejsze |
| Materiał | Q355B |
|---|---|
| daleki zasięg | 6m 8m 10m 12m 16m |
| Gwarancja | 6 miesięcy |
| Kolor | niestandardowe |
| ODM/OEM | Dostępne |
| cylinder | Cylinder premium |
|---|---|
| Obsypać | 12,9 Strut Struną |
| Złącza | Wysokiej jakości złącza |
| Głębokość kopania | 11M |
| Materiał | Q355B |
| ODM/OEM | Dostępne |
|---|---|
| daleki zasięg | 10m 12m 16m |
| Usługa posprzedażna | Tak, dostępne 24 godziny |
| Materiał | Q355b, Q690D, materiał premium |
| Producent | - Tak, proszę. |
| Materiał | Shaoganga Q355B |
|---|---|
| Głębokość kopania | 4m, 8m, 10m, 12m |
| Warunki | Nowy |
| Zastosuj do | 3 tony - 55 ton |
| Pojemność wiadra | 0.1 cbm - 1 cbm |
| Materiał | Q355B, Q690D lub inne zgodnie z żądaniem |
|---|---|
| Zastosuj do | Koparka 6-50 ton |
| Gwarancja | 6 miesięcy |
| warunki pracy | prace tunelowe |
| Warunki | Nowy |
| Głębokość kopania | 4m, 8m, 10m, 12m |
|---|---|
| Pojemność wiadra | 0.1 cbm - 1 cbm |
| Materiał | Shaoganga Q355B |
| Gwarancja | 6 miesięcy |
| Warunki | Nowy |
| Zastosuj do | 6 ton - 55 ton |
|---|---|
| Materiał | Shaoganga Q355B |
| Warunki | Nowy, fabrycznie nowy |
| Usługa posprzedażna | Dostępne |
| Gwarancja | 6 miesięcy, 3 miesiące |
| Gwarancja | 6 miesięcy na boom uzbrojenia, 3 miesiące na wiadro |
|---|---|
| Złącza | Wysokiej jakości złącza |
| Cechy | Alvöru |
| Odpowiednie koparki | 6ton - 60ton |
| warunki pracy | Kopanie tunelu, twardy kamień, twardy piasek |