| Tworzywo | Q355B lub Q690D lub według własnego uznania |
|---|---|
| Odpowiednie koparki | 10 ton 20 ton 25 ton 30 ton 35 ton 55 ton |
| OEM/ODM | Tak |
| wysoka jakość | Numer 1 |
| Gwarancja | 6 miesięcy, 3 miesiące |
| Długość | 10 m 16 m 18 m 20 m 22 m 24 m |
|---|---|
| Pojemność wiadra (cbm) | 0,4, 0,6, 0,8, 1, 2CBM |
| Usługa posprzedażna | Dostępne |
| Nazwa produktu | duży zasięg koparki |
| Gwarancja | 6 miesięcy na duży wysięgnik i małe ramię, 3 miesiące na łyżkę, 6 miesięcy na cylindry |
| Materiał | Q355b, Q355ne, Q690D itp. |
|---|---|
| Warunki | Nowy, fabrycznie nowy |
| Gwarancja | 6 miesięcy na ramię i boom |
| Cylinder kubełkowy | Wliczone |
| wiadro | 0,8CBM 1CBM 1,2CBM 2CBM 4CBM |
| Gwarancja | 6 miesięcy na ramię i boom, 3 miesiące na wiadro |
|---|---|
| Warunki | Nowy, fabrycznie nowy |
| spawanie | Lepsze spawanie |
| Cechy | Dłuższa żywotność, niełatwe pękanie |
| Materiał | Q690d, Q355ne, Q355b, |
| Usługa po sprzedaży | Dostępny |
|---|---|
| Kolor | Czerwony, żółty, niebieski biały dostosowany |
| Pojemność wiadra (cbm) | 0,4, 0,6, 0,8, 1 metr sześcienny |
| Gwarancja | 6 miesięcy |
| Długość | 8m 10m 11m |
| Warunki | Nowy, w 100% nowy, nowy wysięgnik i ramię o dużym zasięgu |
|---|---|
| Gwarancja | 6 miesięcy |
| Zapewnione usługi posprzedażowe | Wsparcie online, wsparcie techniczne wideo |
| Pojemność wiadra | 0,9 m3, 0,4-0,5 CBM, 0,2-6 m3 |
| Ciężar maszyny | 6-120T |
| Materiał | Q355B, Q690D lub inne zgodnie z żądaniem |
|---|---|
| Długość | 11-25m |
| Zastosuj do | Koparka 20-85 ton |
| Gwarancja | 6 miesięcy |
| warunki pracy | wyburzać budynki |
| Tworzywo | Q355B lub Q690D lub według własnego uznania |
|---|---|
| Cechy | Duży zasięg i dłuższa żywotność |
| Głębokość kopania (m) | 12 m 18 m 20 m 22 m 25 m |
| Wysoka wydajność | Tak |
| Kolor | Dostosowane, czerwone, niebieskie, żółte itp |
| Pojemność wiadra | 0.1 cbm - 1 cbm |
|---|---|
| Warunki | Nowy, fabrycznie nowy |
| Materiał | Shaoganga Q355B |
| Głębokość kopania | 4m, 8m, 10m, 12m |
| Cechy | Długi zasięg, wysoki skuteczny i dłuższy okres życia |
| Materiał | HG785, jaśniejszy silniejszy |
|---|---|
| Service Life-Span | Dłuższa usługa życia |
| wydajność | Wysoka wydajność działa płynnie |
| Odpowiednia koparka | 6 ton do 50tonów |
| wiadro | Dostępne 0,2 cbm do 1,2 cbm |