| Materiał | Q690D lub HG785 |
|---|---|
| Koparki | 6ton do 55ton |
| Gwarancja | 6 miesięcy dla ramienia i cylindrów |
| Cechy | Dwa sekcje teleskopowe |
| OEM / ODM | Dostępne |
| Tworzywo | Q355B lub Q690D lub według własnego uznania |
|---|---|
| Malarstwo | trzy warstwy |
| Odpowiednie koparki | Hitachi Komatsu Sany Zoomlion Cat itc |
| Odpowiednie modele koparek | 6 ton - 200 ton |
| Wysoka wydajność | Tak |
| Typ | Ciężka |
|---|---|
| Gwarancja | 6 miesięcy |
| Odpowiednia marka koparki | Hitachi Komatsu Sany Zoomlion itd. |
| Model koparki | PC200, SK220, CAT 320, ZX1200 itp |
| Szpilki | Odporne na zużycie szpilki |
| OEM / ODM | Tak |
|---|---|
| Pojemność kubełka | 0,4 m3, 0,6 m3, 1,5 m3, 2m3, 2,2 m3 |
| Długi zasięg | 10 m 12 m 16 m 18 m 20 m |
| Zastosuj do | Pogłębianie, prace rozbiórkowe, kopanie piasku z gleby |
| Tworzywo | Q355B lub Q690D lub według własnego uznania |
| wydajność | Wysoka wydajność, wysoka skuteczna |
|---|---|
| wiadro | 2CBM wiadro klapki |
| Maintanment | Easy Maintanment, Add Lubricant |
| Głębokość kopania (m) | 18m 20m 25m 30m 32 m |
| cylinder | Wysokiej jakości cylindry, słynne cylindry marki |
| Tworzywo | Q355B lub Q690D lub według własnego uznania |
|---|---|
| Głębokość kopania | 10 m 16 m 18 m 20 m 21 m 22 m |
| Kolor | Czerwony, żółty, niebieski biały dostosowany |
| Jakość | Premia |
| OEM/ODM | Tak |
| Materiał | Q355B lub Q690D lub według własnego uznania |
|---|---|
| Kolor | Czerwony, żółty, niebieski, czarny |
| Gwarancja | 6 miesięcy |
| Głębokość kopania (m) | 8m 10m 12m 14m 16m |
| Jakość | Wysoka jakość |
| Kolor | Akceptowanie wymagań klientów |
|---|---|
| Części zapasowe | WYSOKA JAKOŚĆ |
| Wibracja | Dowód wibracyjny |
| MOQ | 1 kawałek / zestaw |
| Odpowiedni koparka (ton) | 6 ton - 66 ton |
| Tworzywo | Q355B lub Q690D lub według własnego uznania |
|---|---|
| Kolor | Czerwony, żółty, niebieski biały dostosowany |
| Model koparki | 20 ton 30 ton 35 ton 55 ton 60 ton |
| Nazwa produktu | Standardowe ramię koparki. Standardowy wysięgnik |
| Obsługa posprzedażna | Tak |
| Materiał | Q355B, Q690D lub inne zgodnie z żądaniem |
|---|---|
| Zastosuj do | Koparka 20-50 ton |
| Gwarancja | 6 miesięcy |
| Nazwa produktu | Ekskawator Teleskopowy |
| Warunki | Nowy |