| Materiał | Q355B, Q690D lub inne zgodnie z żądaniem |
|---|---|
| Długość | 11-25m |
| Zastosuj do | Koparka 20-85 ton |
| Gwarancja | 6 miesięcy |
| warunki pracy | wyburzać budynki |
| Nazwa produktu | ramię przesuwne |
|---|---|
| Odpowiedni | 3-36 ton |
| Użycie | Praca koparki |
| Materiał | Q355B |
| Kolor | Wymagane przez klienta |
| Długość | 17 m, 20 m, 25 m, 30 m |
|---|---|
| Zastosuj do | Koparka 25 ton - 67 ton |
| Warunki | Nowy |
| warunki pracy | wyburzać budynki |
| Materiał | Q355B, Q690D lub inne zgodnie z żądaniem |
| Warunki | Nowy. |
|---|---|
| Cylinder kubełkowy | włączać |
| Wiadro | włączać |
| Materiał | Shaogang Q355B, Q690D lub inne na życzenie |
| Odpowiednia koparka | 6 ton koparki i powyżej |
| Gwarancja | 6 miesięcy |
|---|---|
| Wysoka wydajność | Tak |
| Głębokość kopania | 8m 10m 12m 14m |
| Odpowiednie koparki | 6ton 20ton 30ton 40ton 55ton |
| Kolor | Biały żółty niebieski czerwony itp |
| Gwarancja | 6 miesięcy |
|---|---|
| Wysoka wydajność | Tak |
| Głębokość kopania | 8m 10m 12m 14m |
| Odpowiednie koparki | 6ton 20ton 30ton 40ton 55ton |
| Kolor | Biały żółty niebieski czerwony itp |
| Materiał | Q355B, Q690D lub inne zgodnie z żądaniem |
|---|---|
| Zastosuj do | Koparka 20-50 ton |
| Gwarancja | 6 miesięcy |
| Nazwa produktu | Ekskawator Teleskopowy |
| Warunki | Nowy |
| Pojemność wiadra | 0.1 cbm - 1 cbm |
|---|---|
| Gwarancja | 6 miesięcy |
| Głębokość kopania | 4m, 8m, 10m, 12m |
| Warunki | Nowy |
| Materiał | Shaoganga Q355B |
| Długość | 17 m, 20 m, 25 m, 30 m |
|---|---|
| Cechy | Wysoka wytrzymałość Wysoka skuteczność |
| Gwarancja | 6 miesięcy |
| Materiał | Q355B, Q690D lub inne zgodnie z żądaniem |
| Warunki | Nowy |
| Warunki | Nowe, w 100%nowe, nowe teleskopowe ramię |
|---|---|
| Gwarancja | 6 miesięcy |
| Zapewnione usługi posprzedażowe | Wsparcie online, wsparcie techniczne wideo |
| Pojemność wiadra | 0,9 m3, 0,4-0,5 CBM, 0,2-6 m3 |
| Ciężar maszyny | 6-36t |