| Gwarancja | 6 miesięcy na ramię przesuwne, 3 miesiące na łyżkę |
|---|---|
| Pojemność wiadra | 0,1 CBM - 2CBM |
| Zastosuj do | 3 tony - 55 ton |
| Warunki | Nowy |
| Materiał | Shaoganga Q355B |
| Zastosuj do | Koparka 20 ton - 25 ton |
|---|---|
| Materiał | Q355B, Q690D lub inne zgodnie z żądaniem |
| Warunki | Nowy |
| Długość | 17m - 18m |
| warunki pracy | wyburzać budynki |
| Pojemność kubełka | 1 cbm 1,5 cbm 2 cbm 2,2 cbm |
|---|---|
| Gwarancja | 6 miesięcy |
| Liczba sekcji | 3 sekcje |
| OEM / ODM | Tak |
| spawanie | Premia |
| Stos | Grodzica stalowa, stos cementu |
|---|---|
| Cechy | dłuższa żywotność i wysoka skuteczność |
| Długość | 11m-24m |
| Zastosuj do | Koparka 20 ton - 85 ton |
| Materiał | Shaoganga Q355B |
| Warunki | Nowy, w 100% nowy, nowy wysięgnik i ramię o dużym zasięgu |
|---|---|
| Gwarancja | 6 miesięcy |
| Zapewnione usługi posprzedażowe | Wsparcie online, wsparcie techniczne wideo |
| Pojemność wiadra | 0,9 m3, 0,4-0,5 CBM, 0,2-6 m3 |
| Ciężar maszyny | 45-120T |
| Warunki | Nowy, fabrycznie nowy |
|---|---|
| wiadro | 0,5CBM 1CBM 1,5CBM |
| Cylinder kubełkowy | włączać |
| Długość | 16m 18m 20m 21m |
| Materiał | Q355B Q690D Q355NE |
| Materiał | Q355B, Q690D lub inne zgodnie z żądaniem |
|---|---|
| Długość | 17 m, 20 m, 25 m, 30 m |
| Zastosuj do | Koparka 25 ton - 67 ton |
| Gwarancja | 6 miesięcy |
| warunki pracy | wyburzać budynki |
| Materiał | Q355B, Q690D lub inne zgodnie z żądaniem |
|---|---|
| Długość | 17 m, 20 m, 25 m, 30 m |
| Zastosuj do | Koparka 25 ton - 67 ton |
| Gwarancja | 6 miesięcy |
| warunki pracy | wyburzać budynki |
| Materiał | Q355B, Q690D lub inne zgodnie z żądaniem |
|---|---|
| Długość | 11-25m |
| Zastosuj do | Koparka 20-85 ton |
| Gwarancja | 6 miesięcy |
| warunki pracy | wyburzać budynki |
| Materiał | Q355B, Q690D lub inne zgodnie z żądaniem |
|---|---|
| Długość | 11-25m |
| Zastosuj do | Koparka 20-85 ton |
| Gwarancja | 6 miesięcy |
| warunki pracy | wyburzać budynki |