| wydajność | Wysoka wydajność, wysoka skuteczność, dłuższa żywotność |
|---|---|
| Głębokość kopania (m) | 18m 20m 25m 30m 32 m |
| cylinder | Wysokiej jakości cylindry, słynne cylindry marki |
| Materiał | BS900E, lżejszy i mocniejszy |
| wiadro | Wiadro / chwyt |
| Tworzywo | BS900E, lżejsze i silniejsze |
|---|---|
| Wedling | Spawanie premium, wykrywanie wad |
| Załączniki | Wiadro / wiadro / chwyt |
| Lina stalowa | Dobra jakość wirusowa linia muti |
| Gwarancja | 6 miesięcy dla teleskopowego ramienia i cylindra |
| Warunki | Nowy, zupełnie nowy. |
|---|---|
| Głębokość kopania | 8m, 10m, 12m, 16m |
| Gwarancja | 6 miesięcy na ramię przesuwne, 3 miesiące na łyżkę |
| Zastosuj do | Koparki o pojemności od 3 do 55 ton |
| Pojemność wiadra | 0.1 cbm - 1 cbm |
| Materiał | Shaogang Q355B/inny na życzenie |
|---|---|
| Kolor | Zindywidualizowane |
| Długość | 11m-24m |
| Warunki | Nowy |
| Odpowiednia koparka | Koparka 20 ton - 85 ton |
| Tworzywo | Q355B lub Q690D lub według własnego uznania |
|---|---|
| Głębokość kopania (m) | 8m 10m 12m 14m 16m |
| Wiaderko | Wiadro standardowe |
| Waga | 10kg-730kg |
| Cechy | Wysoka skuteczność i dłuższa żywotność |
| Materiał premium | BS900E, lżejszy i mocniejszy |
|---|---|
| wiadro | 1,5CBM 2CBM wiadra / chwytanie / chwytanie / chwytanie |
| Głębokość kopania (m) | 18m 20m 25m 30m 32 m |
| Utrzymanie | Łatwe utrzymanie, dodaj smar |
| wydajność | Wysoka wydajność, wysoka skuteczna |
| Załączniki | Wiadro / clamshelly wiadro / chwytliwe dostosowane |
|---|---|
| Gwarancja | 6 miesięcy |
| Tworzywo | BS900E, lżejsze i silniejsze |
| Wedling | Spawanie premium, lina druciana |
| Lina stalowa | Dłuższa usługa życia |
| Głębokość kopania (m) | 6 m 10 m 12 m 14 m 16 m 18 m 20 m |
|---|---|
| Model koparki | 6 ton - 55 ton |
| Tworzywo | Q355B, Q690D |
| OEM/ODM | Tak |
| Wysoka wydajność | Tak |
| Załączniki | Wiadro / wiadro / chwyt |
|---|---|
| Gwarancja | 6 miesięcy |
| Materiał | BS900E, lżejszy i mocniejszy |
| Wedling | Spawanie premium |
| Lina stalowa | Wysokiej jakości sznurka muti linowa |
| Tworzywo | BS900E |
|---|---|
| Jakość | Premia |
| Głębokość kopania | 12m - 32m |
| Dostosuj usługę | Tak |
| Odpowiednie marki koparki | Hitachi Komatsu Sany Zoomlion Cat itc |