| Stos | Grodzica stalowa, stos cementu |
|---|---|
| Cechy | dłuższa żywotność i wysoka skuteczność |
| Długość | 11m-24m |
| Zastosuj do | Koparka 20 ton - 85 ton |
| Tworzywo | Shaoganga Q355B |
| Materiał | Q355B, Q690D lub inne zgodnie z żądaniem |
|---|---|
| Długość | 17 m, 20 m, 25 m, 30 m |
| Zastosuj do | Koparka 25 ton - 67 ton |
| Gwarancja | 6 miesięcy |
| warunki pracy | wyburzać budynki |
| Materiał | Q355B, Q690D lub inne zgodnie z żądaniem |
|---|---|
| Długość | 11-25m |
| Zastosuj do | Koparka 20-85 ton |
| Gwarancja | 6 miesięcy |
| warunki pracy | wyburzać budynki |
| Warunki | Nowe, w 100%nowe, nowe teleskopowe ramię |
|---|---|
| Gwarancja | 6 miesięcy |
| Zapewnione usługi posprzedażowe | Wsparcie online, wsparcie techniczne wideo |
| Pojemność wiadra | 0,9 m3, 0,4-0,5 CBM, 0,2-6 m3 |
| Ciężar maszyny | 6-36t |
| Tworzywo | Q355B, Q690D, Q355NE |
|---|---|
| Kolor | Czerwony, żółty, niebieski, biały itp |
| Odpowiednie koparki | 6 ton - 66 ton |
| Odpowiednie dla | Kopanie piasku, skał, ziemi, prace rozbiórkowe |
| Długość (m) | 6m - 25m |
| Odpowiednie koparki | Hitachi komatsu sany cat itp |
|---|---|
| Głębokość kopania (m) | 14 m 16 m 18 m 20 m 25 m 30 m 32 m |
| Pojemność kubełka | 0,6 cbm 0,8 cbm 1 cbm 1,5 cbm 2 cbm 2,5 cbm |
| Tworzywo | Q355b, Q690D lub inne, gdy żądasz |
| Zastosuj do | Kopanie piasku, gleby, mułu, żwiru, skał itp |
| OEM / ODM | Dostępny |
|---|---|
| Tworzywo | Q345, Q355B, Q690D |
| Głębokość kopania | 10 m 16 m 18 m 19 m 20 m |
| Długi zasięg | 18m 19m 20m |
| Odpowiednie koparki | 10 ton do 200 ton |
| Tworzywo | Q355B lub Q690D lub według własnego uznania |
|---|---|
| Jakość | Premia |
| Odpowiednie koparki | 6 ton - 200 ton |
| Kolor | Czerwony, żółty, niebieski biały dostosowany |
| Wysoka wydajność | Tak |
| Marki koparek | Hitachi Komatsu Sany Zoomlion Cat itc |
|---|---|
| OEM / ODM | Tak |
| Malarstwo | Żółty, czerwony, niebieski, biały itp |
| Tworzywo | Q355B lub Q690D lub według własnego uznania |
| Pojemność kubełka | 0,4 m3, 0,6 m3, 1,5 m3, 2m3, 2,2 m3 |
| Tworzywo | Q355B, Q690D, NE355 |
|---|---|
| Głębokość kopania (m) | 18m 20m 25m 30m 32 m |
| Kolor | Czerwony, żółty, niebieski biały dostosowany |
| OEM / ODM | Tak |
| Jakość | Premium / wysoka jakość |