| Materiał | Shaogang Q355B, Q690D |
|---|---|
| Gwarancja | 6 miesięcy na ramię i boom |
| Rurociąg | Bezszwowy rurociąg, a nie łatwa porażka |
| Jakość | Premia |
| Precyzja | Wysoka precyzja |
| Digging Depth | 18m 20m 25m 30m 32m |
|---|---|
| Clamshell Bucket (cbm) | 1cbm 1.5cbm 2cbm 2.5cbm 3cbm |
| Suitable Excavators | Hitachi Komatsu Sany Zoomlion etc |
| Design | High Effective design, safe and stable |
| Cylinders | High quality cylinders, longer service life-span |
| Załączniki | Wiadro / wiadro / chwyt |
|---|---|
| Gwarancja | 6 miesięcy, 24 godziny |
| Wedling | Spawanie premium |
| Długi zasięg | 18m 20m 25m 30m 32 m |
| Tworzywo | BS900E, lżejsze i silniejsze, dostosowane |
| Obsługa posprzedażna | Tak |
|---|---|
| Odpowiednie koparki | Koparka o masie 20 ton lub większej |
| Kolor | Czerwony, żółty, niebieski biały dostosowany |
| Jakość | Numer 1 |
| Tworzywo | Q355B lub Q690D lub według własnego uznania |
| Tworzywo | BS900E, lżejsze i silniejsze |
|---|---|
| Wedling | Spawanie premium |
| Lina stalowa | Dobra jakość wirusowa linia muti |
| Załączniki | Wiadro / wiadro / chwyt |
| Gwarancja | 6 miesięcy dla teleskopowego ramienia i cylindra |
| Tworzywo | BS900E, lżejsze i silniejsze |
|---|---|
| OEM / ODM | Tak |
| Wysoka wydajność | Tak |
| Pojemność łyżki składanej | 1 m3 - 3 m3 |
| Głębokość kopania (m) | 18 m 22 m 25 m 30 m 32 m |
| Odpowiednie koparki | 10 ton - 200 ton |
|---|---|
| Marka koparki | Hitachi Komatsu Sany Zoomlion Kobelco itp |
| Wsparcie techniczne | Tak, dostępne 24 godziny |
| wysoka jakość | Premium, Top 1 |
| Tworzywo | Q355B lub Q690D lub według własnego uznania |
| Materiał | Q355B |
|---|---|
| Głębokość kopania (m) | 8m 10m 12m 14m 16m |
| Kolor | Czerwony, żółty, niebieski biały dostosowany |
| Odpowiednie kopki | Cat Hitachi Komatsu Sany Zoomlion itp |
| Gwarancja | 6 miesięcy za ramię, 3 miesiące na wiadro |
| Tworzywo | Q355B lub Q690D lub według własnego uznania |
|---|---|
| Obsługa posprzedażna | Tak |
| Wsparcie techniczne | Tak |
| Warranty | 6 months for Boom and Arm, 3 months for Bucket |
| Cechy | Dłuższa usługa życia |
| Tworzywo | Q355B lub Q690D lub według własnego uznania |
|---|---|
| Odpowiednie koparki | 6 ton - 200 ton |
| Gwarancja | 6 miesięcy |
| Kolor | Czerwony, żółty, niebieski biały dostosowany |
| Obsługa posprzedażna | Tak |