| Kolor | Dostosowane |
|---|---|
| Gwarancja | 6 miesięcy |
| Dłuższa usługa życia | Tak |
| OEM / ODM | Tak |
| słowo kluczowe | koparka teleskopiczna |
| OEM/ODM | YES |
|---|---|
| Testings | YES |
| Suitable Excavator (ton) | 10ton to 60ton |
| High Efficiency | YES |
| Material | LG700 |
| Tworzywo | BS900E |
|---|---|
| Słowo kluczowe | koparki teledyper |
| Lina druciana | Premia |
| Wiadro klapy (CBM) | 1,5CBM 2CBM 3CBM |
| Kolor | Dostosowane |
| Pełny test | Tak |
|---|---|
| Wysoka wydajność | Tak |
| Kolor | Akceptowanie wymagań klientów |
| Tworzywo | LG700 / Q690D |
| OEM / ODM | Tak |
| Materiał | HG700, Q690D |
|---|---|
| Głębokość kopania (m) | 12m 14m 16m |
| Kolor | Czerwony, żółty, niebieski biały dostosowany |
| Węzeł węża | Powiększać |
| cylinder | Cylinder premium |
| Gwarancja | 6 miesięcy |
|---|---|
| Nazwa produktu | Ramię teleskopiczne koparki |
| OEM/ODM | Przystępne. |
| Warunki | Nowy |
| Kolor | zgodnie z wymaganiami klienta |
| Material | LG700 |
|---|---|
| Suitable working environment | Digging Deep Pits, House Foundation Pit |
| Digging depth(m) | 12m 14m 16m 18m 20m |
| Longer service life-span | Yes |
| OEM / ODM | Yes |
| OEM/ODM | YES |
|---|---|
| Material | LG700 / HG785 / Q690D |
| Suitable Excavator (ton) | 10ton to 60ton |
| Warranty | YES, 6 Months, 3 Months |
| Digging Depth(m) | 10m 12m 14m 16m 18m 20m |
| Stan | Nowy |
|---|---|
| Głębokość kopania | 4m, 8m, 10m, 12m, 16m |
| Tworzywo | Shaoganga Q355B |
| Gwarancja | 6 miesięcy |
| Zastosuj do | 3 tony - 55 ton |
| Głębokość kopania (m) | 10m 12m 16m |
|---|---|
| Kolor | Czerwony, żółty, niebieski biały dostosowany |
| Pakiet | Drewniane skrzynki / bańka |
| Materiał | Q355B Q690D |
| Węgiel | Premia |