| Kolor | Czerwony, żółty, niebieski biały dostosowany |
|---|---|
| OEM/ODM | Tak |
| Gwarancja | Tak, 6 miesięcy, 3 miesiące |
| Głębokość kopania (m) | 10m 12m 14m 16m 18m 20m |
| Pakiet | Tak, bańka, drewniane skrzynie |
| Warunki | Nowy, w 100% nowy, nowy wysięgnik i ramię o dużym zasięgu |
|---|---|
| Gwarancja | 6 miesięcy |
| Zapewnione usługi posprzedażowe | Wsparcie online, wsparcie techniczne wideo |
| Pojemność wiadra | 0,9 m3, 0,4-0,5 CBM, 0,2-6 m3 |
| Ciężar maszyny | 45-120T |
| Number Of Sections | 3 Sections |
|---|---|
| Type | Excavator Attachment |
| Certificate | Yes |
| Warranty | 6 Months |
| Welding | Strong |
| Pojemność kubełka | 0.1 cbm - 1 cbm |
|---|---|
| Głębokość kopania | 4m, 8m, 10m, 12m |
| Stan | Nowy |
| Gwarancja | 6 miesięcy |
| Zastosuj do | 3 tony - 55 ton |
| Tworzywo | Shaoganga Q355B |
|---|---|
| Głębokość kopania | 4m, 8m, 10m, 12m, 16m |
| Gwarancja | 6 miesięcy |
| Zastosuj do | 3 tony - 65 ton |
| Stan | Nowy |
| Cechy | Duży zasięg, kopanie twardego piasku, łatwy transport |
|---|---|
| Gwarancja | 6 miesięcy na ramię przesuwne, 3 miesiące na łyżkę |
| Zastosuj do | 3 tony - 55 ton |
| Pojemność wiadra | 0,1 CBM - 2CBM |
| Warunki | Nowy |
| Welding | Better Welding |
|---|---|
| Type | Excavator Attachment |
| Number Of Sections | 3 Sections |
| Maximum Reach | 18M 20M 25M 30M 32M |
| Warranty | 6 Months for Arm |
| Pojemność kubełka | 0,4 cbm, 0,6 cbm, 1,5 cbm, 2,2 cbm, 2,5 cbm |
|---|---|
| Usługa po sprzedaży | Dostępny |
| Maksymalny zasięg | 25 m 30 m 32 m |
| Gwarancja | 6 miesięcy |
| spawanie | Spawanie premium |
| Cylindry | Wysokiej jakości ulepszone cylindry |
|---|---|
| Głębokość kopania (m) | 6m, 12m, 16m, 18m |
| Gwarancja | 6 miesięcy za ramię i cylinder, 3 miesiące dla wiadra |
| Słowo klucz | Ramię teleskopowe na sprzedaż |
| OEM / ODM | Dostępne |
| Nazwa części | rękawica koparki o długim zasięgu |
|---|---|
| Tworzywo | Q355B/Q690 |
| Obowiązujące branże | Energia, górnictwo i rozbiórka |
| Odpowiedni koparka | 6-15 ton |
| Długość | 7-14m |