| OEM / ODM | Tak |
|---|---|
| Odpowiednie marki koparki | Hitachi Komatsu Kato Sany Zoomlion Kobelco |
| Wysoka wydajność | Tak |
| Premia | Tak |
| Kolor | Akceptowanie wymagań klientów |
| Słowo klucz | Ramię teleskopiczne koparki |
|---|---|
| Tworzywo | Q690D / HG785 |
| Odpowiedni koparka | Ekskawator o pojemności 6 ton - 36 ton |
| Gwarancja | 6 miesięcy |
| Stan | Nowy |
| Warunki | Nowy, w 100% nowy, nowy wysięgnik i ramię o dużym zasięgu |
|---|---|
| Gwarancja | 6 miesięcy |
| Zapewnione usługi posprzedażowe | Wsparcie online, wsparcie techniczne wideo |
| Pojemność wiadra | 0,9 m3, 0,4-0,5 CBM, 0,2-6 m3 |
| Ciężar maszyny | 45-120T |
| Quality | Premium |
|---|---|
| OEM / ODM | Available |
| Digging depth | 6m-16m |
| Material | LG700 / BS700 / Q690D |
| Excavator Accessories | Bucket and other accessories |
| Odpowiednia koparka | 3 ton - 50ton |
|---|---|
| wiadro | 0,8CBM 1CBM 1,5CBM 2CBM |
| Warunki | Nowy, fabrycznie nowy |
| Gwarancja | 6 miesięcy na ramię i boom, 3 miesiące na wiadro |
| Materiał | Shaogang Q355B, Q690D |
| Gwarancja | 6 miesięcy dla teleskopowego ramienia i cylindra |
|---|---|
| Nazwa produktu | Teleskopowy wózek do koparki |
| Technika | Zaawansowane techniki |
| Warunki | Nowy, fabrycznie nowy |
| Kolor | Żółty, czerwony, niebieski, biały, jak wymaga klienta |
| Kolor | Czerwony, żółty, niebieski biały dostosowany |
|---|---|
| Odpowiednie koparki | 20ton - 120ton |
| Głębokość kopania (m) | 18m 20m 25m 30m 32 m |
| Materiał | BS900E, lżejszy i mocniejszy |
| Konserwacja | Łatwa konserwacja |
| Material | LG700 / HG785 / Q690D |
|---|---|
| Color | Red, Yellow, Blue White Customized |
| Buckets(cbm) | 0.5cbm 1cbm 1.5cbm 2cbm |
| OEM/ODM | YES |
| Warranty | YES, 6 Months, 3 Months |
| Nazwa części | rękawica koparki o długim zasięgu |
|---|---|
| Tworzywo | Q355B/Q690 |
| Obowiązujące branże | Energia, górnictwo i rozbiórka |
| Odpowiedni koparka | 10-22 ton |
| Długość | 14m |
| Efficiency | High Efficiency, High Effective |
|---|---|
| Bucket | 2cbm Clamshell Bucket |
| Maintanment | Easy Maintanment, Add Lubricant |
| Digging Depth(m) | 18m 20m 25m 30m 32m |
| Cylinder | High quality cylinders, famous brand cylinders |