| Features | High Effective and Longer Life-span |
|---|---|
| Cylinders | High Quality Improved Cylinders |
| Material | Q355B, High quality steel material |
| Warranty | 6 Months for The Arm |
| Digging Depth(m) | 6m, 12m, 16m, 18m |
| Materiał | BS900E, lżejszy i mocniejszy |
|---|---|
| Odpowiednie koparki | 20ton - 120ton |
| Kolor | Czerwony, żółty, niebieski biały dostosowany |
| Głębokość kopania (m) | 18m 20m 25m 30m 32 m |
| Lina stalowa | Wielokrotna - Lina stalowa okrągła |
| Cechy | Długi zasięg, wysoka siła |
|---|---|
| Precyzja | Wysoka precyzja |
| Złącza | Zagęszczone złącza mogą przynieść ogromny stres |
| Gwarancja | 6 miesięcy na boom stosu ramion pali |
| Drut spawalniczy | Drut spawalniczy Jinqiao, lepszy przewód spawalniczy |
| Cechy | Ciężkie urządzenia Większa żywotność |
|---|---|
| Złącza | Wysokiej jakości złącza |
| Odpowiednie koparki | 6ton - 60ton |
| Tworzywo | Q355B Q690D lub inne, na żądanie |
| Warunek pracy | Kopanie tunelu, twarda skała |
| Product name | Excavator Telescopic Arm |
|---|---|
| Orzecznictwo | CE, ISO9001 |
| Suitable | 3-36Ton |
| Material | Q355B |
| Color | Customer Required |
| Cylindry | Wysokiej jakości ulepszone cylindry |
|---|---|
| Gwarancja | 6 miesięcy za ramię i cylinder, 3 miesiące dla wiadra |
| OEM / ODM | Dostępne |
| Materiał | Q355b, wysokiej jakości stalowy materiał |
| Cechy | Wysoka skuteczność i dłuższa żywotność |
| Cylindry | Wysokiej jakości ulepszone cylindry |
|---|---|
| Głębokość kopania (m) | 6m, 12m, 16m, 18m |
| Materiał | Marka Shaogang Q355B |
| Gwarancja | 6 miesięcy za ramię i cylinder, 3 miesiące dla wiadra |
| Łatwa konserwacja | - Tak, proszę. |
| Premia | Tak |
|---|---|
| Głębokość kopania (m) | 12m 14m 16m 18m 20m |
| Wysoka wydajność | Tak |
| Kolor | Czerwony, żółty, biały, dostosowany |
| Tworzywo | LG700 / Q690D / BS900E |
| Jakość | Premia |
|---|---|
| Zastosuj do | Ekskawator o pojemności 6 ton - 36 ton |
| Głębokość kopania | 6m-16m |
| wiadro | Łyżka standardowa / łyżka składana |
| Sytuacja | Nowy |
| Kolor | Czerwony, żółty, niebieski biały dostosowany |
|---|---|
| Gwarancja | 6 miesięcy za rękę |
| Lina stalowa | Linka wielokrotnego pasma |
| Odpowiednie koparki | 20ton - 120ton |
| Złącza | Wysokiej jakości i zagęszczone złącza |