| Tworzywo | BS900E, lżejsze i silniejsze |
|---|---|
| Wedling | Spawanie premium |
| Lina stalowa | Wysokiej jakości sznurka muti linowa |
| Załączniki | Wiadro / wiadro / chwyt / chwyt / chwyt |
| Głębokość kopania (m) | 20m 25m 30m 32m |
| Wsparcie techniczne | Tak |
|---|---|
| Gwarancja | 6 miesięcy |
| Odpowiednie koparki | Hitachi Komatsu Sany Zoomlion Cat itc |
| Modele koparki | PC300, CAT320, SY500HD itp |
| Lina druciana | Premia |
| marka | Maszyny Kaiping Zhonghe |
|---|---|
| Nazwa części | Hydrauliczny szybkozłącze |
| Aplikacja | Wymień osprzęt koparki |
| odpowiednia maszyna | Koparka 10 ton - 30 ton |
| Tworzywo | Q355b |
| Materiał | Q690D / HG785 |
|---|---|
| Odpowiednia koparka | Ekskawator o pojemności 6 ton - 36 ton |
| Gwarancja | 6 miesięcy |
| Warunki | Nowy |
| Wiadro | 0,2 m3 - 1 m3 |
| Nazwa handlowa | ZHONGHE |
|---|---|
| Aplikacja | Załączanie koparki |
| Typ | Łyżka na kciuk koparki |
| Tworzywo | Q355b |
| Kolor | Wymagany klient |
| Nazwa handlowa | Zhonghe |
|---|---|
| Nazwa części | Ramię skały koparki |
| Zastosowanie | Łamanie skał |
| Tworzywo | Q355D/Q690D |
| Obowiązujące branże | Energia, górnictwo i rozbiórka |
| Materiał | Q355B, Q690D lub inne zgodnie z żądaniem |
|---|---|
| Długość | 11-25m |
| Zastosuj do | Koparka 20-85 ton |
| Gwarancja | 6 miesięcy |
| warunki pracy | wyburzać budynki |
| Materiał | Q355B, Q690D lub inne zgodnie z żądaniem |
|---|---|
| Długość | 11-25m |
| Zastosuj do | Koparka 20-85 ton |
| Gwarancja | 6 miesięcy |
| warunki pracy | wyburzać budynki |
| Materiał | Q355B, Q690D lub inne zgodnie z żądaniem |
|---|---|
| Długość | 11-25m |
| Zastosuj do | Koparka 20-85 ton |
| Gwarancja | 6 miesięcy |
| warunki pracy | wyburzać budynki |
| Warunki | Nowe, w 100%nowe, nowe teleskopowe ramię |
|---|---|
| Gwarancja | 6 miesięcy |
| Zapewnione usługi posprzedażowe | Wsparcie online, wsparcie techniczne wideo |
| Pojemność wiadra | 0,9 m3, 0,4-0,5 CBM, 0,2-6 m3 |
| Ciężar maszyny | 6-36t |