| Tube Material | premium BS900E |
|---|---|
| Counterweight | Customized |
| Bucket Capacity | 0.6CBM 1CBM 2CBM 3CBM 4CBM |
| Model | SSB078 |
| Number Of Sections | 3 Sections |
| Warunki | Nowy. |
|---|---|
| Model | SSB089 |
| Maksymalny zasięg | 12m 18m 20m 31m 32m |
| Warranty | 6 Months |
| Liczba sekcji | 3 sekcje |
| Nazwa produktu | Boom teleskopowy koparki |
|---|---|
| Jakość | Wysokiej jakości |
| Ruszający typ | Koparka gąsienicowa |
| Zastosuj do | Koparki 12-35 ton |
| Tworzywo | Q690d |
| Materiał | Q355B, Q690D lub inne zgodnie z żądaniem |
|---|---|
| Długość | 17 m, 20 m, 25 m, 30 m |
| Zastosuj do | Koparka 25 ton - 67 ton |
| Gwarancja | 6 miesięcy |
| warunki pracy | wyburzać budynki |
| Materiał | Q355B, Q690D lub inne zgodnie z żądaniem |
|---|---|
| Zastosuj do | Koparka 6-50 ton |
| Gwarancja | 6 miesięcy |
| warunki pracy | prace tunelowe |
| Warunki | Nowy |
| Materiał | Q355B, Q690D lub inne zgodnie z żądaniem |
|---|---|
| Zastosuj do | Koparka 6-50 ton |
| Gwarancja | 6 miesięcy |
| warunki pracy | prace tunelowe |
| Warunki | Nowy |
| spawanie | Premia |
|---|---|
| Usługa po sprzedaży | Dostępny |
| Stan | Zupełnie nowy |
| Typ | Ramię teleskopowe |
| Tworzywo | BS900E, lżejsze i silniejsze |
| Warunki | Nowe, w 100%nowe, nowe teleskopowe ramię |
|---|---|
| Gwarancja | 6 miesięcy |
| Zapewnione usługi posprzedażowe | Wsparcie online, wsparcie techniczne wideo |
| Pojemność wiadra | 0,9 m3, 0,4-0,5 CBM, 0,2-6 m3 |
| Ciężar maszyny | 6-36t |
| Warunki | Nowe, w 100%nowe, nowe teleskopowe ramię |
|---|---|
| Gwarancja | 6 miesięcy |
| Zapewnione usługi posprzedażowe | Wsparcie online, wsparcie techniczne wideo |
| Pojemność wiadra | 0,9 m3, 0,4-0,5 CBM, 0,2-6 m3 |
| Ciężar maszyny | 6-36t |
| Condition | Brand New |
|---|---|
| Model | SSB0011 |
| Maximum Reach | 12m 18m 20m 31m 32m |
| Welding | premium |
| Bucket Capacity | 1.5cbm 2cbm |