| Zastosuj do | Prace rozbiórkowe, pogłębianie, prace budowlane |
|---|---|
| Tworzywo | Q355B lub Q690D lub według własnego uznania |
| Marki koparek | Hitachi Komatsu Sany Zoomlion Cat itc |
| Model koparki | 6 ton - 200 ton |
| Kolor | Czerwony, żółty, niebieski biały dostosowany |
| Tworzywo | Q355B lub Q690D lub według własnego uznania |
|---|---|
| Gwarancja | 6 miesięcy |
| Pojemność kubełka | 0,4 m3, 0,6 m3, 1,5 m3, 2m3, 2,2 m3 |
| Głębokość kopania | 6 m 10 m 12 m 14 m 16 m 18 m |
| Odpowiednie dla | Kopanie kesonów, dołów pod fundamenty domów, głębokich dołów |
| Projekt | Wysoki skuteczny projekt, bezpieczny i stabilny |
|---|---|
| Materiał | BS900E, lżejszy i mocniejszy |
| spawanie | Spawanie premium, bez wycieku oleju |
| Głębokość kopania | 18m 20m 25m 30m 32 m |
| Odpowiednie koparki | Hitachi Komatsu Sany Zoomlion itd. |
| Nazwa handlowa | Zhonghe |
|---|---|
| Nazwa części | wysięgnik do wyburzeń koparki |
| Tworzywo | Q355D/Q690D |
| Obowiązujące branże | Energia, górnictwo i rozbiórka |
| Długość | 23-30 m |
| Tworzywo | Q355B, Q690D, Q355NE |
|---|---|
| Kolor | Czerwony, żółty, niebieski, biały itp |
| Odpowiednie koparki | 6 ton - 66 ton |
| Odpowiednie dla | Kopanie piasku, skał, ziemi, prace rozbiórkowe |
| Długość (m) | 6m - 25m |
| Testy | Pełne testy |
|---|---|
| Gwarancja | 6 miesięcy |
| Odpowiednie koparki | Hitachi Komatsu Sany Zoomlion Cat itc |
| Model koparki | 6ton - 65ton |
| OEM/ODM | Tak |
| Pojemność kubełka | 1 cbm 1,5 cbm 2 cbm 2,2 cbm |
|---|---|
| Gwarancja | 6 miesięcy |
| Liczba sekcji | 3 sekcje |
| OEM / ODM | Tak |
| spawanie | Premia |
| Cylinder kubełkowy | Dostępne |
|---|---|
| certyfikaty | Tak, CE, patenty |
| Nazwa produktu | Ekskawator długodystansowy |
| wiadro | Dostępne |
| Warunki | Nowy |
| Tworzywo | Shaoganga Q355B |
|---|---|
| Głębokość kopania | 4m, 8m, 10m, 12m, 16m |
| Gwarancja | 6 miesięcy |
| Zastosuj do | 3 tony - 65 ton |
| Stan | Nowy |
| Tworzywo | LG700 |
|---|---|
| Głębokość kopania (m) | 12m 14m 16m 18m 20m |
| Wysoka wydajność | Tak |
| Dłuższa usługa życia | Tak |
| OEM / ODM | Tak |