| Materiał | Q355B, Q690D lub inne zgodnie z żądaniem |
|---|---|
| Zastosuj do | Koparka 6-100 ton |
| Gwarancja | 6 miesięcy |
| Nazwa produktu | Wysięgnik teleskopowy koparki |
| Warunki | Nowy |
| Tworzywo | Q355B lub Q690D lub według własnego uznania |
|---|---|
| Cechy | Duży zasięg i dłuższa żywotność |
| Głębokość kopania (m) | 12 m 18 m 20 m 22 m 25 m |
| Wysoka wydajność | Tak |
| Kolor | Dostosowane, czerwone, niebieskie, żółte itp |
| Tworzywo | LG700, BS700, Q690D |
|---|---|
| Głębokość kopania | 8 m 10 m 15 m 16 m 18 m 20 m 22 m |
| Kolor | Czerwony, żółty, niebieski biały Dostosowane |
| cylinder | Wysokiej jakości cylinder |
| Model koparki | 10 ton - 100 ton |
| Odpowiednie koparki | 6 ton - 200 ton |
|---|---|
| Marki koparek | Hitachi Komatsu Sany Zoomlion Cat itc |
| OEM / ODM | Tak |
| Długi zasięg | 10 m 12 m 16 m 18 m 20 m |
| Malarstwo | Żółty, czerwony, niebieski, biały itp |
| Material | High Strength & Strong |
|---|---|
| Jakość | Wysoka jakość |
| Guma amortyzująca | Przywóz z Korei Południowej |
| Namiar | Łożyska SKF VA405 |
| Clamping Cylinder | Największa średnica |
| Tworzywo | BS900E, lżejszy i mocniejszy |
|---|---|
| Odpowiedni model koparki | Koparka 10 ton - 65 ton |
| Kolor | Czerwony, żółty, niebieski biały Dostosowane |
| Głębokość kopania | 10 m, 18 m, 20 m, 25 m, 30 m, 32 m |
| Gwarancja | 6 miesięcy za ramię, 3 miesiące na wiadro |
| Cylindry | Cylindry wysokiej jakości |
|---|---|
| Głębokość kopania | 18 m 20 m 25 m 30 m 32 m |
| Tworzywo | BS900E, Lina wielożyłowa |
| OEM/ODM | Tak |
| Projekt | Pracuj płynnie wysoką skuteczną konstrukcją, bezpieczny i stabilny, teleskopowy długi zasięg |
| Głębokość kopania | 8 m 10 m 15 m 18 m 20 m 22 m 30 m 32 m |
|---|---|
| wiadro z klapką | 0,8 cbm 1 cbm 2 cbm 2,5 cbm 3 cbm |
| Aplikacja | Kopanie dołów fundamentowych domu, głębokich dołów |
| Lina druciana | Wysokiej jakości sznurka muti linowa |
| Tworzywo | BS900E, Lina wielożyłowa, powiększone koło pasowe |
| Tworzywo | LG700, BS700, Q690D |
|---|---|
| Głębokość kopania | 8 m 10 m 15 m 16 m 18 m 20 m 22 m |
| Pojemność łyżki | 0,4 m3, 0,6 m3, 1,5 m3, 2m3, 2,2 m3 |
| Model koparki | 10 ton - 100 ton |
| Kolor | Czerwony, żółty, niebieski biały Dostosowane |
| Warunki | Nowy. |
|---|---|
| Pojemność wiadra | 2.2cbm |
| Model | SSB089 |
| Gwarancja | 6 miesięcy |
| Spawalniczy | Premia |