| Features | Telescopic |
|---|---|
| Material | BS900E, Stronger |
| Model | Excavator Telescopic Boom Telescopic Arm 09 |
| Suitable Excavators | 25ton - 66ton |
| Suitable Brands | Hitachi Komatsu Sany Kato Zoomlion etc |
| OEM / ODM | YES |
|---|---|
| High Efficiency | YES |
| Color | Accoring to clients' requirement |
| Customized | YES |
| MOQ | 1 piece / set |
| Kolor | Czerwony, żółty, niebieski biały dostosowany |
|---|---|
| OEM/ODM | Tak |
| Gwarancja | Tak, 6 miesięcy, 3 miesiące |
| Głębokość kopania (m) | 10m 12m 14m 16m 18m 20m |
| Pakiet | Tak, bańka, drewniane skrzynie |
| Pełny test | Tak |
|---|---|
| Wysoka wydajność | Tak |
| Kolor | Akceptowanie wymagań klientów |
| Tworzywo | LG700 / Q690D |
| OEM / ODM | Tak |
| marka | Maszyna Zhonghe |
|---|---|
| Typ | Wysięgnik o dużym zasięgu koparki |
| Długość | 17-23 m |
| Odpowiedni koparka | 65-95 ton |
| Ruszający typ | Koparka gąsienicowa |
| Materiał | Q355B, Q690D lub inne zgodnie z żądaniem |
|---|---|
| Długość | 17 m, 20 m, 25 m, 30 m |
| Zastosuj do | Koparka 25 ton - 67 ton |
| Gwarancja | 6 miesięcy |
| warunki pracy | wyburzać budynki |
| Materiał | Q355B, Q690D lub inne zgodnie z żądaniem |
|---|---|
| Zastosuj do | Koparka 6-50 ton |
| Gwarancja | 6 miesięcy |
| warunki pracy | prace tunelowe |
| Warunki | Nowy |
| Materiał | Q355B, Q690D lub inne zgodnie z żądaniem |
|---|---|
| Zastosuj do | Koparka 20-50 ton |
| Gwarancja | 6 miesięcy |
| Nazwa produktu | Wysięgnik teleskopowy koparki |
| Warunki | Nowy |
| Warunki | Nowe, w 100%nowe, nowe teleskopowe ramię |
|---|---|
| Gwarancja | 6 miesięcy |
| Zapewnione usługi posprzedażowe | Wsparcie online, wsparcie techniczne wideo |
| Pojemność wiadra | 0,9 m3, 0,4-0,5 CBM, 0,2-6 m3 |
| Ciężar maszyny | 6-36t |
| Obsługa posprzedażna | Tak |
|---|---|
| Odpowiednie koparki | Koparka o masie 20 ton lub większej |
| Kolor | Czerwony, żółty, niebieski biały dostosowany |
| Jakość | Numer 1 |
| Tworzywo | Q355B lub Q690D lub według własnego uznania |