| Features | Telescopic |
|---|---|
| Material | BS900E, Stronger |
| Model | Excavator Telescopic Boom Telescopic Arm 09 |
| Suitable Excavators | 25ton - 66ton |
| Suitable Brands | Hitachi Komatsu Sany Kato Zoomlion etc |
| Materiał | Shaogang Q355B / Q690D |
|---|---|
| Warunki | Nowy. |
| Cechy | Ramię teleskopowe |
| Pojemność wiadra | 0.1 cbm - 1 cbm |
| Maksymalna głębokość kopania | 6m, 8m, 10m, 12m |
| Warunki | Nowy, zupełnie nowy. |
|---|---|
| Głębokość kopania | 8m, 10m, 12m, 16m |
| Gwarancja | 6 miesięcy na ramię przesuwne, 3 miesiące na łyżkę |
| Zastosuj do | Koparki o pojemności od 3 do 55 ton |
| Pojemność wiadra | 0.1 cbm - 1 cbm |
| Materiał | Q355B |
|---|---|
| Głębokość kopania (m) | 8m 10m 12m 14m 16m |
| Kolor | Czerwony, żółty, niebieski biały dostosowany |
| Odpowiednie kopki | Cat Hitachi Komatsu Sany Zoomlion itp |
| Gwarancja | 6 miesięcy za ramię, 3 miesiące na wiadro |
| Materiał | Q355B lub Q690D lub według własnego uznania |
|---|---|
| Kolor | Czerwony, żółty, niebieski, czarny |
| Gwarancja | 6 miesięcy |
| Głębokość kopania (m) | 8m 10m 12m 14m 16m |
| Jakość | Wysoka jakość |
| Tworzywo | BS900E, lżejsze i silniejsze |
|---|---|
| Lina stalowa | Wysokiej jakości lina druciana |
| Załączniki | Wiadro / wiadro / chwyt |
| Wedling | Spawanie premium |
| Głębokość kopania (m) | 20m 25m 30m 32m |
| Głębokość kopania (m) | 6 m 10 m 12 m 14 m 16 m 18 m 20 m |
|---|---|
| Model koparki | 6 ton - 55 ton |
| Tworzywo | Q355B, Q690D |
| OEM/ODM | Tak |
| Wysoka wydajność | Tak |
| Materiał | Q355B |
|---|---|
| Kolor | Czerwony, żółty, niebieski |
| Gwarancja | 6 miesięcy |
| Odpowiednie kopki | Cat Hitachi Komatsu Sany Zoomlion |
| Głębokość kopania (m) | 8m 10m 12m 14m 16m |
| Załączniki | Wiadro / clamshelly wiadro / chwytliwe dostosowane |
|---|---|
| Gwarancja | 6 miesięcy |
| Tworzywo | BS900E, lżejsze i silniejsze |
| Wedling | Spawanie premium, lina druciana |
| Lina stalowa | Dłuższa usługa życia |
| Tworzywo | BS900E, Premium |
|---|---|
| Głębokość kopania | 25m - 32m |
| Odpowiednie środowisko pracy | Kopanie fundamentów domu Doły, głębokie doły, kesony |
| Gwarancja | 6 miesięcy |
| Wysoka wydajność | Tak |