| Materiał | Shaoganga Q355B |
|---|---|
| Pojemność wiadra | 0.1 cbm - 1 cbm |
| Warunki | Nowy |
| Zastosuj do | 3 tony - 55 ton |
| Głębokość kopania | 4m, 8m, 10m, 12m |
| Głębokość kopania | 6m 8m 10m 12m |
|---|---|
| Odpowiednie środowisko pracy | Kopanie fundamentów domu Doły, głębokie doły, kesony |
| Kolor | Czerwony, żółty, niebieski biały dostosowany |
| OEM/ODM | Tak |
| Wysoka wydajność | Tak |
| Tworzywo | Q355B lub Q690D lub według własnego uznania |
|---|---|
| Głębokość kopania (m) | 8m 10m 12m 14m 16m |
| Wiaderko | Wiadro standardowe |
| Waga | 10kg-730kg |
| Cechy | Wysoka skuteczność i dłuższa żywotność |
| Gwarancja | 6 miesięcy do roku |
|---|---|
| Jakość | Najwyższa jakość odporna na zużycie |
| Tworzywo | BS900E |
| Liny stalowe | Liny drutowe wielokrotnie |
| Odpowiedni koparka | Hitachi Komatsu Cat Sany |
| spawanie | Premia |
|---|---|
| Maksymalny zasięg | 12m 18m 20m 25m 31m 32 m |
| Gwarancja | 6 miesięcy |
| Model | SSB005 |
| Odpowiedni koparka | 20ton-50ton kopator |
| Załączniki przednie | Wiadro / standardowe wiadro klapki |
|---|---|
| Gwarancja | 6 miesięcy |
| Części zamienne | Części premium, z dłuższą obsługą życia |
| Głębokość kopania | 14m 16m 18m |
| Tworzywo | LG700 / HG785 |
| Wąż wiosenny | Premia |
|---|---|
| Tworzywo | LG700 / HG785 |
| Załączniki przednie | Wiadro / standardowe wiadro klapki |
| Cylinder | Cylinder premium |
| Gwarancja | 6 miesięcy |
| OEM / ODM | Tak |
|---|---|
| Gwarancja | 6 miesięcy na rękę i cylinder |
| Odpowiednie marki koparki | Hitachi Komatsu Kato Sany Zoomlion Kobelco |
| Wysoka wydajność | Tak |
| Premia | Tak |
| Features | High Effective and Longer Life-span |
|---|---|
| Cylinders | High Quality Improved Cylinders |
| Material | Q355B, High quality steel material |
| Warranty | 6 Months for The Arm |
| Digging Depth(m) | 6m, 12m, 16m, 18m |
| Nazwa produktu | Ramię teleskopiczne koparki |
|---|---|
| Gwarancja | 6 miesięcy |
| Krążek linowy | Wysoka jakość |
| Głębokość kopania | 20m 25m 30m 32m |
| Wysoka wydajność | Tak |