| Marka | Maszyny Kaiping Zhonghe |
|---|---|
| Typ | szybkozłącze łyżki |
| Nazwa części | Szybkozłącze przechylania koparki |
| Aplikacja | Załączanie koparki |
| Tworzywo | Q355b |
| Słowo kluczowe | Ramię teleskopiczne koparki |
|---|---|
| Głębokość kopania | 6m-16m |
| Gwarancja | 6 miesięcy |
| Zastosuj do | Ekskawator o pojemności 6 ton - 36 ton |
| Tworzywo | Q690D / HG785 / Q355B lżejszy i mocniejszy |
| Product name | Excavator Telescopic Arm |
|---|---|
| Orzecznictwo | CE, ISO9001 |
| Suitable | 3-36Ton |
| Material | Q355B |
| Color | Customer Required |
| Tworzywo | Q355B, Q690D |
|---|---|
| Gwarancja | 6 miesięcy |
| Cylindry | Cylindry wysokiej jakości |
| Głębokość kopania | 8m 10m 12m 14m |
| Odpowiednie koparki | 6ton 20ton 30ton 40ton 55ton |
| stan | Nowe, w 100%nowe, nowe teleskopowe ramię |
|---|---|
| Gwarancja | 6 miesięcy |
| Świadczona usługa po sprzedaży | Wsparcie online, wsparcie techniczne wideo |
| Pojemność wiadra | 0,9 m3, 0,4-0,5 CBM, 0,2-6 m3 |
| Waga maszyny | 6-36t |
| Condition | New,100%new, new telescopic arm |
|---|---|
| Warranty | 6 months |
| After-sales service provided | Online support,Video technical support |
| Bucket capacity | 0.9m3,0.4-0.5CBM,0.2-6m3 |
| Machine weight | 6-36T |
| Tworzywo | BS900E |
|---|---|
| Słowo kluczowe | koparki teledyper |
| Lina druciana | Premia |
| Wiadro klapy (CBM) | 1,5CBM 2CBM 3CBM |
| Kolor | Dostosowane |
| Service Life-Span | Dłuższa usługa życia |
|---|---|
| Odpowiednia koparka | 6 ton do 50tonów |
| Materiał | HG785, jaśniejszy silniejszy |
| wiadro | Dostępne 0,2 cbm do 1,2 cbm |
| Cechy | Ramię teleskopiczne do koparki |
| Cechy | Ramię teleskopiczne do koparki |
|---|---|
| Materiał | HG785, jaśniejszy silniejszy |
| Wysoka wydajność | - Tak, proszę. |
| Service Life-Span | Dłuższa usługa życia |
| Odpowiednia koparka | 6 ton do 50tonów |
| Features | High Effective and Longer Life-span |
|---|---|
| Cylinders | High Quality Improved Cylinders |
| Material | Q355B, High quality steel material |
| Warranty | 6 Months for The Arm |
| Digging Depth(m) | 6m, 12m, 16m, 18m |