| Materiał | Q355B, Q690D lub inne zgodnie z żądaniem |
|---|---|
| Długość | 17 m, 20 m, 25 m, 30 m |
| Zastosuj do | Koparka 25 ton - 67 ton |
| Gwarancja | 6 miesięcy |
| warunki pracy | wyburzać budynki |
| Materiał | Q355B, Q690D lub inne zgodnie z żądaniem |
|---|---|
| Długość | 17 m, 20 m, 25 m, 30 m |
| Zastosuj do | Koparka 25 ton - 67 ton |
| Gwarancja | 6 miesięcy |
| warunki pracy | wyburzać budynki |
| Materiał | Q355B, Q690D lub inne zgodnie z żądaniem |
|---|---|
| Długość | 17 m, 20 m, 25 m, 30 m |
| Zastosuj do | Koparka 25 ton - 67 ton |
| Gwarancja | 6 miesięcy |
| warunki pracy | wyburzać budynki |
| Wiaderko | Dostępne, 1CBM 1,5CBM 2CBM 2,5CBM |
|---|---|
| Słowo kluczowe | Ekskawator długodystansowy |
| Aplikacja | Kopanie Piasek, ziemia, muł itp |
| Cylindry | Dostępne, wiadro / kij / boom cylindry |
| OEM / ODM | Tak |
| Stan | Nowy |
|---|---|
| Głębokość kopania | 4m, 8m, 10m, 12m, 16m |
| Tworzywo | Shaoganga Q355B |
| Gwarancja | 6 miesięcy |
| Zastosuj do | 3 tony - 55 ton |
| OEM | Świadczone usługi OEM |
|---|---|
| Kąt obrotu | 360 stopni |
| Kontrola jakości | 100% kontrola przed wysyłką |
| Odpowiedni model koparki | 4-55 ton |
| cylinder | 2 cylindry |
| Warunki | Nowe, w 100%nowe, nowe teleskopowe ramię |
|---|---|
| Gwarancja | 6 miesięcy |
| Zapewnione usługi posprzedażowe | Wsparcie online, wsparcie techniczne wideo |
| Pojemność wiadra | 0,9 m3, 0,4-0,5 CBM, 0,2-6 m3 |
| Ciężar maszyny | 6-36t |
| OEM/ODM | YES |
|---|---|
| Material | LG700 / HG785 / Q690D |
| Suitable Excavator (ton) | 10ton to 60ton |
| Warranty | YES, 6 Months, 3 Months |
| Digging Depth(m) | 10m 12m 14m 16m 18m 20m |
| Marka | Maszyny Kaiping Zhonghe |
|---|---|
| Nazwa części | Szybkozłącze przechylania koparki |
| Zastosowanie | osprzęt do koparki |
| Tworzywo | Q355B |
| Kolor | Wymagany klient |
| Odpowiedni model koparki | Koparka 1 tona - 24 tony |
|---|---|
| Waga | 10kg-530kg |
| Warunki | Nowy |
| Zastosowanie | Chwyć drewno, kłodę, kamień |
| Kolor | Dostosowanie |