| Gwarancja | 6 miesięcy |
|---|---|
| Wiaderko | 0,5CBM 0,8CBM 1CBM 1,5CBM |
| Odpowiedni koparka | 20ton 25ton 30ton 55ton 60ton |
| Kolor | Czerwony, żółty, niebieski biały dostosowany |
| Cylinder wiadra | Wysoka jakość |
| Cylindry | Wysokiej jakości ulepszone cylindry |
|---|---|
| Głębokość kopania (m) | 6m, 12m, 16m, 18m |
| Gwarancja | 6 miesięcy za ramię i cylinder, 3 miesiące dla wiadra |
| Słowo klucz | Ramię teleskopowe na sprzedaż |
| OEM / ODM | Dostępne |
| Materiał | Marka Shaogang Q355B, Q690D |
|---|---|
| Gwarancja | 6 miesięcy za ramię i cylinder, 3 miesiące dla wiadra |
| Łatwa instalacja | - Tak, proszę. |
| Łatwa konserwacja | - Tak, proszę. |
| Cylindry | Wysokiej jakości ulepszone cylindry |
| Kolor | Dostosowane |
|---|---|
| Gwarancja | 6 miesięcy |
| Dłuższa usługa życia | Tak |
| OEM / ODM | Tak |
| słowo kluczowe | koparka teleskopiczna |
| Gwarancja | 6 miesięcy |
|---|---|
| Wysoka wydajność | Tak |
| Głębokość kopania | 8m 10m 12m 14m |
| Odpowiednie koparki | 6ton 20ton 30ton 40ton 55ton |
| Kolor | Biały żółty niebieski czerwony itp |
| Gwarancja | 6 miesięcy |
|---|---|
| Wysoka wydajność | Tak |
| Głębokość kopania | 8m 10m 12m 14m |
| Odpowiednie koparki | 6ton 20ton 30ton 40ton 55ton |
| Kolor | Biały żółty niebieski czerwony itp |
| Gwarancja | 6 miesięcy |
|---|---|
| Zastosuj do | Koparka 10-60 ton |
| Warunki | Nowy |
| Długość | 10-25m |
| Zastosowanie | Zbieranie złomu stalowego |
| Kolor | Niestandardowy Żółty Czerwony Pomarańczowy Biały |
|---|---|
| Odpowiednia koparka | Koparka 55 ton 65 ton 120 ton |
| Materiał | Premium Q355B, Q690D, Q355NE |
| Usługa posprzedażna | Wsparcie online, wsparcie techniczne wideo |
| Gwarancja | 6 miesięcy na ramię i boom |
| OEM | Świadczone usługi OEM |
|---|---|
| Kąt obrotu | 360 stopni |
| Kontrola jakości | 100% kontrola przed wysyłką |
| Odpowiedni model koparki | 4-55 ton |
| cylinder | 2 cylindry |
| Materiał | Q355B, Q690D lub inne zgodnie z żądaniem |
|---|---|
| Długość | 17 m, 20 m, 25 m, 30 m |
| Zastosuj do | Koparka 25 ton - 67 ton |
| Gwarancja | 6 miesięcy |
| warunki pracy | wyburzać budynki |