| Kolor | Biały żółty niebieski czerwony itp |
|---|---|
| Odpowiednie marki koparki | Hitachi Komatsu Sany Zoomlion Cat itc |
| Pojemność kubełka | 0,4 m3, 0,6 m3, 1,5 m3, 2m3, 2,2 m3 |
| Tworzywo | Q355B lub Q690D lub według własnego uznania |
| Zastosuj do | Prace rozbiórkowe, pogłębianie, prace budowlane |
| Odpowiednie koparki | Hitachi Komatsu Sany Zoomlion Cat itc |
|---|---|
| Gwarancja | 6 miesięcy, 3 miesiące |
| Tworzywo | Q355B lub Q690D lub według własnego uznania |
| Wysoka wydajność | Tak |
| Wysoka jakość | Tak |
| Marka | Maszyna Zhonghe |
|---|---|
| Typ | Standardowe lub ulepszone ramię wysięgnika |
| Ruszający typ | Koparka gąsienicowa |
| Zastosuj do | Inżynieria budowlana |
| Gwarancja | 1 rok |
| Warunki | Nowe, w 100%nowe, nowe teleskopowe ramię |
|---|---|
| Gwarancja | 6 miesięcy |
| Zapewnione usługi posprzedażowe | Wsparcie online, wsparcie techniczne wideo |
| Pojemność wiadra | 0,9 m3, 0,4-0,5 CBM, 0,2-6 m3 |
| Ciężar maszyny | 6-36t |
| Tworzywo | Q355B, Q690D |
|---|---|
| Gwarancja | 6 miesięcy |
| Cylindry | Cylindry wysokiej jakości |
| Głębokość kopania | 8m 10m 12m 14m |
| Odpowiednie koparki | 6ton 20ton 30ton 40ton 55ton |
| Marka | Zhonghe |
|---|---|
| Aplikacja | Koparka gąsienicowa |
| Tworzywo | Q355+LG700 |
| Kolor | Prośba klienta |
| Gwarancja | 6 miesięcy |
| Materiał | Shaogang Q355B, lepszy materiał stalowy |
|---|---|
| Zastosuj do | 6ton - 50ton |
| Cechy | Teleskopowe, długotrwałe |
| Głębokość kopania | 6m, 8m, 10m, 12m |
| Pojemność wiadra | 0.1 cbm - 1 cbm |
| Materiał | Q355B Q690D |
|---|---|
| Słowo klucz | Ramię teleskopiczne koparki |
| Głębokość kopania (m) | 10m 12m 16m |
| Pakiet | Drewniane skrzynki / bańka |
| Cechy | Lekkie |
| Odpowiednie koparki | 6 ton - 200 ton |
|---|---|
| Marki koparek | Hitachi Komatsu Sany Zoomlion Cat itc |
| OEM / ODM | Tak |
| Długi zasięg | 10 m 12 m 16 m 18 m 20 m |
| Malarstwo | Żółty, czerwony, niebieski, biały itp |
| Pojemność kubełka | 0,5 cbm 1 cbm 2 cbm 2,5 cbm 3 cbm |
|---|---|
| Model koparki | 6 ton 10 ton 20 ton 30 ton 40 ton 60 ton 200 ton |
| Kolor | Dostosowane, żółte, czerwone, białe itp |
| Jakość | Premium / wysoka jakość |
| Głębokość kopania | 8 m 10 m 12 m 14 m 16 m 20 m 22 m |