| Usługa posprzedażna | Dostępne |
|---|---|
| Głębokość kopania (m) | 18m 20m 25m 30m 32 m |
| certyfikaty | Patent, ISO, CE |
| Gwarancja | 6 miesięcy, 3 miesiące |
| Odpowiednia koparka | Koparka 6 ton 20 ton 25 ton 55 ton i więcej |
| Nazwa | Ramię koparki o dużym zasięgu |
|---|---|
| Odpowiedni koparka | Sumitomo, Sany, Cat, Komatsu, Zoomlion itp |
| OEM/ODM | Tak |
| Obsługa posprzedażna | Tak |
| Głębokość kopania | 8 m 10 m 15 m 18 m 20 m 22 m |
| marka | Maszyna Zhonghe |
|---|---|
| Typ | Wysięgnik o dużym zasięgu koparki |
| Długość | 17-23 m |
| Odpowiedni koparka | 65-95 ton |
| Ruszający typ | Koparka gąsienicowa |
| Service Life-Span | Dłuższa usługa życia |
|---|---|
| Odpowiednia koparka | 6 ton do 50tonów |
| Materiał | HG785, jaśniejszy silniejszy |
| wiadro | Dostępne 0,2 cbm do 1,2 cbm |
| Cechy | Ramię teleskopiczne do koparki |
| Pełny test | Tak |
|---|---|
| Odpowiedni koparka (ton) | 6 ton - 66 ton |
| Wysoka wydajność | Tak |
| Kolor | Akceptowanie wymagań klientów |
| Tworzywo | LG700 / Q690D |
| Nazwa handlowa | Zhonghe |
|---|---|
| Nazwa części | Wysięgnik o dużym zasięgu koparki |
| Tworzywo | Q355D/Q690D |
| Obowiązujące branże | Energia, górnictwo i rozbiórka |
| Długość | 10-28m |
| Zastosuj do | Koparka 10-16 ton |
|---|---|
| Materiał | Q355B, Q690D lub inne zgodnie z żądaniem |
| Warunki | Nowy |
| Długość | 10m-14m |
| Gwarancja | 6 miesięcy |
| Materiał | Marka Shaogang Q355B, Q690D |
|---|---|
| Gwarancja | 6 miesięcy za ramię i cylinder, 3 miesiące dla wiadra |
| Łatwa instalacja | - Tak, proszę. |
| Łatwa konserwacja | - Tak, proszę. |
| Cylindry | Wysokiej jakości ulepszone cylindry |
| Nazwa handlowa | Zhonghe Machinery |
|---|---|
| Nazwa produktu | Ramię przesuwne koparki |
| Aplikacja | KOPARKA |
| Ruszający typ | Kopek robakowy |
| Maksymalna głębokość kopania | 8M, 10M, 11M, 12M |
| Stan | Nowy |
|---|---|
| Długość | 15m - 16m |
| Gwarancja | 6 miesięcy |
| Zastosuj do | 24ton - 60ton kopator |
| Warunek pracy | wyburzać budynki |