| Odpowiednie warunki pracy | dół fundamentowy, piwnica, wąskie miejsca |
|---|---|
| Cechy | Duży zasięg, kopanie twardego piasku, łatwy transport |
| Zastosuj do | 3 tony - 55 ton |
| Warunki | Nowy |
| Głębokość kopania | 4m, 8m, 10m, 12m |
| Kolor | Czerwony, żółty, niebieski, biały itp |
|---|---|
| Odpowiednie dla | Kopanie piasku, skał, ziemi, prace rozbiórkowe |
| Po sprzedaży | Wsparcie techniczne, serwis 24-godzinny |
| Długość (m) | 6m - 25m |
| Testy | Pełne testy przed wysyłką |
| Tworzywo | Q355B lub Q690D lub według własnego uznania |
|---|---|
| Długi zasięg | 6 m 10 m 16 m 18 m 20 m |
| Głębokość kopania | 15m 16m 18m 20m 22m |
| Pojemność kubełka | 0,6 cbm 0,8 cbm 1 cbm 1,5 cbm 2 cbm 2,5 cbm |
| Kolor | Dostosowane, czerwone, niebieskie, żółte itp |
| daleki zasięg | 10m 12m 16m |
|---|---|
| ODM/OEM | Dostępne |
| Kolor | Dostosowany czerwony żółty niebieski pomarańczowy |
| Materiał | Q355b, Q690D, materiał premium |
| Producent | - Tak, proszę. |
| Kolor | Dostosowane |
|---|---|
| Testy | Tak |
| Cylinder wiadra | Dostępny |
| Tworzywo | Materiał Q355B, Q690D |
| Gwarancja | 6 miesięcy |
| Gwarancja | 6 miesięcy |
|---|---|
| Stan | Nowy |
| Po sprzedaży | Tak |
| Cechy | Dłuższa żywotność, niełatwe pękanie |
| Słowo kluczowe | Ekskawator długodystansowy |
| Tworzywo | Premium Q355B/Q690D/Q355NE |
|---|---|
| Głębokość kopania (m) | 16m 18m 20m 25m |
| Stan | Zupełnie nowy |
| Odpowiedni koparka | 10ton 20ton 30ton 35ton 55ton |
| Usługa po sprzedaży | Dostępny |
| Warunki | Nowy |
|---|---|
| Cylinder kubełkowy | Dołącz jeden cylinder wiadra |
| Materiał | Q355B Q690D Q355NE zgodnie z żądaniem klientów |
| wiadro | Dostępne 0,45 cbm 0,5 cbm 0,8 cbm |
| Gwarancja | 6 miesięcy na boom uzbrojenia, 3 miesiące na wiadro |
| Tworzywo | Premium Q355B/ Q690D |
|---|---|
| Gwarancja | 6 miesięcy |
| Odpowiedni koparka | Koparka 20 ton lub większa |
| Kolor | Czerwony, żółty, niebieski biały dostosowany |
| Stan | Nowy |
| certyfikaty | Patent, ISO, CE |
|---|---|
| Gwarancja | 6 miesięcy |
| Szeroka aplikacja | używany do kopania piasku, gleby, mułu, żwiru, rozładunku na nabrzeżu, czystej rzece itp |
| Usługa posprzedażna | Dostępne |
| Cechy | Dłuższa żywotność, wysoka skuteczność |