| OEM | Świadczone usługi OEM |
|---|---|
| Kąt obrotu | 360 stopni |
| Kontrola jakości | 100% kontrola przed wysyłką |
| Odpowiedni model koparki | 4-55 ton |
| cylinder | 2 cylindry |
| OEM | Świadczone usługi OEM |
|---|---|
| Kąt obrotu | 360 stopni |
| Kontrola jakości | 100% kontrola przed wysyłką |
| Odpowiedni model koparki | 4-55 ton |
| cylinder | 2 cylindry |
| Materiał | Q355B, Q690D lub inne zgodnie z żądaniem |
|---|---|
| Długość | 17 m, 20 m, 25 m, 30 m |
| Zastosuj do | Koparka 25 ton - 67 ton |
| Gwarancja | 6 miesięcy |
| warunki pracy | wyburzać budynki |
| Maksymalny kąt stosu | Około 160 stopni |
|---|---|
| Odpowiedni model koparki | 20 ton - 85m |
| Źródło energii | Wyroby hydrauliczne |
| Spawalniczy | Mocne spawanie |
| Gwarancja | 6 miesięcy |
| wiadro | Dostępne |
|---|---|
| Cylinder kubełkowy | Dostępne |
| Usługa posprzedażna | Dostępne |
| Warunki | Nowy |
| Gwarancja | 6 miesięcy na ramię i boom |
| Nazwa części | Łyżka chwytakowa do koparki |
|---|---|
| Tworzywo | Q355B, NM400, HARDOX500 opcjonalnie |
| Szerokość | Personalizacja |
| Pojemność | 1-1,5 cbm |
| Odpowiedni koparka | 20-30 ton |
| Długi zasięg (m) | 18m 20m 25m 30m 32 m |
|---|---|
| wiadro | 1,5CBM 2CBM 2,5CBM |
| Materiał | BS900E, materiał premium |
| Gwarancja | 6 miesięcy za ramię teleskopowe i 3 miesiące na wiadro |
| Złącza | Wysokiej jakości złącza pogrubione |
| Kąt obrotu | 360 stopni |
|---|---|
| Odpowiedni model koparki | 4-55 ton |
| Konserwacja | Mniej konserwacji |
| Kontrola jakości | 100% kontroli przed wysyłką |
| Pakiet | Opakowanie drewniane / bańka |
| OEM | Świadczone usługi OEM |
|---|---|
| Pakiet | Opakowanie drewniane / bańka |
| Cylinder | 2 cylindry |
| Obracanie | 360 stopni |
| Kąt obrotu | 360 stopni |
| Tworzywo | Premia Q355B |
|---|---|
| Stan | Nowy |
| Aplikacja | Zbieranie złomu stalowego |
| Zastosuj do | Koparka 10-60 ton |
| Długość | 10-25m |