| Odpowiedni koparka | Koparka 20 ton lub większa |
|---|---|
| Głębokość kopania | 25 m 30 m 32 m |
| Załączniki przednie | Wiadro / chwyt / standardowy wiadro |
| Tworzywo | BS900E, Q355B, lżejsze i mocniejsze |
| Zastosuj do | Kopanie Piasek, ziemia, muł itp |
| Materiał | Q355B, Q690D lub inne zgodnie z żądaniem |
|---|---|
| Zastosuj do | Koparka 20-50 ton |
| Gwarancja | 6 miesięcy |
| Nazwa produktu | Ekskawator Teleskopowy |
| Warunki | Nowy |
| marka | Maszyny Kaiping Zhonghe |
|---|---|
| Nazwa części | Hydrauliczny szybkozłącze |
| Aplikacja | Wymień osprzęt koparki |
| odpowiednia maszyna | Koparka 10 ton - 30 ton |
| Tworzywo | Q355b |
| Zastosowanie | Zbieranie złomu stalowego |
|---|---|
| Warunki | Nowy |
| Gwarancja | 6 miesięcy |
| Zastosuj do | Koparka 10-60 ton |
| Materiał | Premia Q355B |
| Gwarancja | 6 miesięcy |
|---|---|
| Zastosuj do | Koparka 10-60 ton |
| Warunki | Nowy |
| Długość | 10-25m |
| Zastosowanie | Zbieranie złomu stalowego |
| Warunki | Nowy, w 100% nowy, nowy wysięgnik i ramię o dużym zasięgu |
|---|---|
| Gwarancja | 6 miesięcy |
| Zapewnione usługi posprzedażowe | Wsparcie online, wsparcie techniczne wideo |
| Pojemność wiadra | 0,9 m3, 0,4-0,5 CBM, 0,2-6 m3 |
| Ciężar maszyny | 6-120T |
| Cechy | Głębsza głębokość kopania |
|---|---|
| Materiał | BS900E, materiał lżejszy i mocniejszy |
| Słowo klucz | Teleskopowe ramię koparki z wiadrem klapki |
| Gwarancja | 6 miesięcy dla cylindrów i ramienia teleskopowego |
| Jakość | Top 1 Premium, wysokiej jakości |
| Warunki | Nowy, w 100% nowy, nowy wysięgnik i ramię o dużym zasięgu |
|---|---|
| Gwarancja | 6 miesięcy |
| Zapewnione usługi posprzedażowe | Wsparcie online, wsparcie techniczne wideo |
| Pojemność wiadra | 0,9 m3, 0,4-0,5 CBM, 0,2-6 m3 |
| Ciężar maszyny | 6-120T |
| spawanie | Spawanie premium |
|---|---|
| cylinder | Cylindry wysokiej jakości |
| Projekt | Wysoki skuteczny projekt, bezpieczny i stabilny |
| Głębokość kopania | 18m 20m 25m 30m 32 m |
| Materiał | BS900E, lżejszy i mocniejszy |
| Kolor | Czerwony, żółty, niebieski biały dostosowany |
|---|---|
| Gwarancja | 6 miesięcy za rękę |
| Lina stalowa | Linka wielokrotnego pasma |
| Odpowiednie koparki | 20ton - 120ton |
| Złącza | Wysokiej jakości i zagęszczone złącza |