| Materiał | Q355B, Q690D lub inne zgodnie z żądaniem |
|---|---|
| Zastosuj do | Koparka 20-50 ton |
| Gwarancja | 6 miesięcy |
| Nazwa produktu | Ekskawator Teleskopowy |
| Warunki | Nowy |
| Materiał | Q355B lub Q690D lub inne według własnego uznania |
|---|---|
| Gwarancja | 6 miesięcy |
| Warunki | Nowy |
| Odpowiedni model koparki | 20 ton - 85 ton |
| Maksymalna wysokość podnoszenia pala | 13,5 m, 15,8 m, 19 m, 24 m |
| Materiał | Q355B, Q690D lub inne zgodnie z żądaniem |
|---|---|
| Długość | 11-25m |
| Zastosuj do | Koparka 20-85 ton |
| Gwarancja | 6 miesięcy |
| warunki pracy | wyburzać budynki |
| Materiał | Q355B, Q690D lub inne zgodnie z żądaniem |
|---|---|
| Długość | 11-25m |
| Zastosuj do | Koparka 20-85 ton |
| Gwarancja | 6 miesięcy |
| warunki pracy | wyburzać budynki |
| wiadro | Wiadro / chwyt / chwyt / chwyt |
|---|---|
| Materiał | BS900E, lżejszy i mocniejszy |
| wydajność | Wysoka wydajność, wysoka skuteczna |
| Utrzymanie | Łatwe utrzymanie, dodaj smar |
| Cylinder | High quality cylinders, famous brand cylinders |
| Utrzymanie | Łatwe utrzymanie |
|---|---|
| wydajność | Wysoka wydajność |
| wiadro | wiadro z klapką |
| Głębokość kopania (m) | 18m 20m 25m 30m 32 m |
| cylinder | Wysokiej jakości cylinder |
| wydajność | Wysoka wydajność, wysoka skuteczna |
|---|---|
| wiadro | Wiadro / chwyt / chwyt / chwyt |
| Głębokość kopania (m) | 18m 20m 25m 30m 32 m |
| Materiał | BS900E, lżejszy i mocniejszy |
| Utrzymanie | Łatwe utrzymanie, dodaj smar |
| Materiał premium | BS900E, lżejszy i mocniejszy |
|---|---|
| wiadro | 1,5CBM 2CBM wiadra / chwytanie / chwytanie / chwytanie |
| Głębokość kopania (m) | 18m 20m 25m 30m 32 m |
| Utrzymanie | Łatwe utrzymanie, dodaj smar |
| wydajność | Wysoka wydajność, wysoka skuteczna |
| wydajność | Wysoka wydajność, wysoka skuteczna |
|---|---|
| wiadro | 2CBM 2,5CBM wiadra / chwytanie / chwytanie / chwytanie |
| Cylinder | High quality cylinders, famous brand cylinders |
| Głębokość kopania (m) | 18m 20m 25m 30m 32 m |
| Materiał | BS900E, lżejszy i mocniejszy |
| Obracanie | 360 stopni |
|---|---|
| Kontrola jakości | 100% kontroli przed wysyłką |
| OEM | Świadczone usługi OEM |
| Odpowiedni model koparki | 4-55 ton |
| Pakiet | Opakowanie drewniane / bańka |