| Gwarancja | 6 miesięcy |
|---|---|
| Kolor | Czerwony, żółty, niebieski biały Dostosowane |
| Odpowiedni model koparki | 6 ton - 200 ton |
| Tworzywo | Q355B lub Q690D lub według własnego uznania |
| Wsparcie techniczne | Tak |
| Tworzywo | Q355B lub Q690D lub według własnego uznania |
|---|---|
| Załączniki | Ścinanie / Kruszarka / Łamacz |
| Aplikacja | Prace rozbiórkowe |
| Kolor | Czerwony, żółty, niebieski biały Dostosowane |
| Wsparcie techniczne | Tak |
| Tworzywo | Q355B lub Q690D lub według własnego uznania |
|---|---|
| Kolor | Czerwony, żółty, niebieski biały Dostosowane |
| Odpowiedni model koparki | 6 ton - 200 ton |
| Załączniki | Ścinanie / Kruszarka / Łamacz |
| Gwarancja | 6 miesięcy |
| Tworzywo | LG700 / BS900E |
|---|---|
| Załączniki przednie | Łyżka składana, łyżka standardowa |
| Model koparki | 6 ton - 200 ton |
| Głębokość kopania (m) | 10 m 12 m 16 m 18 m |
| Kolor | dostosowane |
| Projekt | Wysoki efektywny projekt, bezpieczny i stabilny, teleskopowy długi zasięg |
|---|---|
| spawanie | Spawanie premium, a nie łatwe pękanie |
| Materiał | BS900E, lżejszy i mocniejszy |
| Głębokość kopania | 18m 20m 25m 30m 32 m |
| Odpowiednie koparki | Hitachi Komatsu Sany itp |
| Tworzywo | BS900E, lżejszy i mocniejszy |
|---|---|
| Odpowiedni model koparki | Koparka 10 ton - 65 ton |
| Kolor | Czerwony, żółty, niebieski biały Dostosowane |
| Głębokość kopania | 10 m, 18 m, 20 m, 25 m, 30 m, 32 m |
| Gwarancja | 6 miesięcy za ramię, 3 miesiące na wiadro |
| Kolor | Czerwony, żółty, niebieski biały dostosowany |
|---|---|
| Lina stalowa | MUTIPLE - Okrągła lina druciana, dłuższa usługa życia |
| Odpowiednie koparki | 20ton - 120ton |
| OEM/ODM | Dostępne |
| Materiał | BS900E, lżejszy i mocniejszy |