| Odpowiednia koparka | Hitachi komatsu sany cat itp |
|---|---|
| Materiał | Q355B |
| daleki zasięg | Teleskopu, rozszerz i wycofaj za pomocą cylindra |
| Alvöru | Alvöru |
| Gwarancja | 6 miesięcy dla ramienia i cylindrów |
| Testy | Pełne testy |
|---|---|
| Gwarancja | 6 miesięcy |
| Odpowiednie koparki | Hitachi Komatsu Sany Zoomlion Cat itc |
| Model koparki | 6ton - 65ton |
| OEM/ODM | Tak |
| Głębokość kopania | 4m, 8m, 10m, 12m |
|---|---|
| Zastosuj do | 3 tony - 55 ton |
| Pojemność wiadra | 0.1 cbm - 1 cbm |
| Gwarancja | 6 miesięcy |
| Warunki | Nowy |
| Warunki | Nowe, w 100%nowe, nowe teleskopowe ramię |
|---|---|
| Gwarancja | 6 miesięcy |
| Zapewnione usługi posprzedażowe | Wsparcie online, wsparcie techniczne wideo |
| Pojemność wiadra | 0,9 m3, 0,4-0,5 CBM, 0,2-6 m3 |
| Ciężar maszyny | 6-36t |
| Warunki | Nowe, w 100%nowe, nowe teleskopowe ramię |
|---|---|
| Gwarancja | 6 miesięcy |
| Zapewnione usługi posprzedażowe | Wsparcie online, wsparcie techniczne wideo |
| Pojemność wiadra | 0,9 m3, 0,4-0,5 CBM, 0,2-6 m3 |
| Ciężar maszyny | 6-36t |
| Słowo kluczowe | Ramię teleskopiczne koparki |
|---|---|
| akcesoria do koparki | Włókiennicze i pozostałe akcesoria |
| Głębokość kopania | 6m-16m |
| Zastosuj do | 6 ton - 60 ton koparki |
| Gwarancja | 6 miesięcy |
| Warunki | Nowe, w 100%nowe, nowe teleskopowe ramię |
|---|---|
| Gwarancja | 6 miesięcy |
| Zapewnione usługi posprzedażowe | Wsparcie online, wsparcie techniczne wideo |
| Pojemność wiadra | 0,9 m3, 0,4-0,5 CBM, 0,2-6 m3 |
| Ciężar maszyny | 6-36t |
| Zastosuj do | Ekskawator o pojemności 6 ton - 36 ton |
|---|---|
| Sytuacja | Nowy |
| Głębokość kopania | 6m-16m |
| Materiał | Q690D/HG785/Q355B |
| Jakość | Premia |
| Nazwa handlowa | Zhonghe |
|---|---|
| Nazwa części | Ramię koparki teleskopicznej |
| Tworzywo | Q355D/Q690D |
| Obowiązujące branże | Energia, górnictwo i rozbiórka |
| Odpowiedni koparka | 20-35 ton |
| Gwarancja | 6 miesięcy |
|---|---|
| Jakość | Premia |
| cylinder | Wysokiej jakości cylinder |
| Głębokość kopania (m) | 10M 12M |
| Teleskopowe | - Tak, proszę. |