| Słowo kluczowe | koparki teledyper |
|---|---|
| Lina druciana | Premia |
| Odpowiednia marka koparki | Różna marka koparki: Sany Hitachi Komatsu Zoomlion itc. |
| Usługa po sprzedaży | Tak |
| Głębokość kopania (m) | 18m 20m 25m 30m 32 m 35 m |
| Gwarancja | 6 miesięcy |
|---|---|
| Wysoka wydajność | Tak |
| Głębokość kopania | 8m 10m 12m 14m |
| Odpowiednie koparki | 6ton 20ton 30ton 40ton 55ton |
| Kolor | Biały żółty niebieski czerwony itp |
| Załączniki | Wiadro / wiadro / chwyt |
|---|---|
| Lina stalowa | Dobra jakość wirusowa linia muti |
| Głębokość kopania (m) | 18m 20m 25m 30m 32 m |
| Wedling | Spawanie premium |
| Gwarancja | 6 miesięcy dla teleskopowego ramienia i cylindra |
| Tworzywo | BS900E |
|---|---|
| Słowo kluczowe | koparki teledyper |
| Lina druciana | Premia |
| Wiadro klapy (CBM) | 1,5CBM 2CBM 3CBM |
| Kolor | Dostosowane |
| Tworzywo | LG700 / HG785 |
|---|---|
| Cylinder | Cylinder premium |
| Głębokość kopania | 8m 10m 14m 16m 18m |
| Załączniki przednie | Wiadro / standardowe wiadro klapki |
| Usługa po sprzedaży | Tak |
| Kolor | Czerwony, żółty, niebieski biały dostosowany |
|---|---|
| OEM/ODM | Tak |
| Gwarancja | Tak, 6 miesięcy, 3 miesiące |
| Głębokość kopania (m) | 10m 12m 14m 16m 18m 20m |
| Pakiet | Tak, bańka, drewniane skrzynie |
| Product name | Excavator Telescopic Arm |
|---|---|
| Orzecznictwo | CE, ISO9001 |
| Suitable | 3-36Ton |
| Material | Q355B |
| Color | Customer Required |
| Front Attachments | Clamshell Bucket, Standard Bucket |
|---|---|
| Condition | New |
| Model | Telescopic Excavator 08 |
| Number Of Sections | 3 Sections |
| Bucket Capacity | 0.6m3, 1m3, 1.5m3, 2.2m3, 2.5m3 |
| Sytuacja | Nowy |
|---|---|
| akcesoria do koparki | Włókiennicze i pozostałe akcesoria |
| Usługa posprzedażna | Dostępne |
| Kolor | Czerwony, żółty, niebieski biały dostosowany |
| Gwarancja | 6 miesięcy |
| Cylindry | Wysokiej jakości ulepszone cylindry |
|---|---|
| Gwarancja | 6 miesięcy za ramię i cylinder, 3 miesiące dla wiadra |
| OEM / ODM | Dostępne |
| Materiał | Q355b, wysokiej jakości stalowy materiał |
| Cechy | Wysoka skuteczność i dłuższa żywotność |