| Tworzywo | BS900E, lżejsze i silniejsze |
|---|---|
| Lina stalowa | Dobra jakość wirusowa linia muti |
| Wedling | Spawanie premium, a nie łatwe pękanie |
| Załączniki | Wiadro / wiadro / chwyt |
| Gwarancja | 6 miesięcy dla teleskopowego ramienia i cylindra |
| Materiał | BS900E, materiał lżejszy i mocniejszy |
|---|---|
| Jakość | Premium, wysoka jakość |
| Głębokość kopania (m) | 18m 20m 25m 30m 32 m |
| Słowo klucz | Teleskopowe ramię koparki z wiadrem klapki |
| wiadro | 2CBM 2,5CBM wiadro / standardowe wiadro |
| Wysoka wydajność | Tak |
|---|---|
| Jakość gwarantowana | Tak |
| Kolor | Akceptowanie wymagań klientów |
| Części zapasowe | WYSOKA JAKOŚĆ |
| MOQ | 1 kawałek / zestaw |
| Materiał | Q690D / HG785 |
|---|---|
| Odpowiednia koparka | Ekskawator o pojemności 6 ton - 36 ton |
| Gwarancja | 6 miesięcy |
| Warunki | Nowy |
| Wiadro | 0,2 m3 - 1 m3 |
| Warunki | Nowe, w 100%nowe, nowe teleskopowe ramię |
|---|---|
| Gwarancja | 6 miesięcy |
| Zapewnione usługi posprzedażowe | Wsparcie online, wsparcie techniczne wideo |
| Pojemność wiadra | 0,9 m3, 0,4-0,5 CBM, 0,2-6 m3 |
| Ciężar maszyny | 6-36t |
| Materiał | Q355B lepsza wydajność spawania |
|---|---|
| Jakość | Wysoka jakość, premium |
| Odpowiednie kopki | Cat Hitachi Komatsu Sany Zoomlion itp |
| Głębokość kopania (m) | 8m 10m 12m 14m |
| Kolor | Dostępne czerwone, żółte, niebieskie białe |
| Materiał | Q690D/HG785/Q355B |
|---|---|
| Sytuacja | Nowy |
| Głębokość kopania | 6m-16m |
| Zastosuj do | Ekskawator o pojemności 6 ton - 36 ton |
| Jakość | Premia |
| Materiał | Q690D/HG785/Q355B |
|---|---|
| Zastosuj do | Ekskawator o pojemności 6 ton - 36 ton |
| Sytuacja | Nowy |
| Jakość | Premia |
| Głębokość kopania | 6m-16m |
| Materiał | Q690D/HG785/Q355B |
|---|---|
| akcesoria do koparki | Włókiennicze i pozostałe akcesoria |
| Sytuacja | Nowy |
| Zastosuj do | Ekskawator o pojemności 6 ton - 36 ton |
| Jakość | Premia |
| Key Word | telescopic boom excavator |
|---|---|
| Situation | Brand New |
| Material | LG700 lighter and stronger |
| Digging depth | 6m-16m |
| Apply to | 6 ton - 50 ton excavator |