| Głębokość kopania (m) | 20m 25m 30m 32 m 35 m |
|---|---|
| Tworzywo | BS900E, lżejsze i silniejsze |
| Ostrożnie | 6 miesięcy do 1 roku |
| Konserwacja | Wygodna konserwacja |
| Załączanie przednie | Wiadro / chwyt |
| Pełny test | Tak |
|---|---|
| Wysoka wydajność | Tak |
| Kolor | Akceptowanie wymagań klientów |
| Tworzywo | LG700 / Q690D |
| OEM / ODM | Tak |
| Stan | Nowy |
|---|---|
| Głębokość kopania | 4m, 8m, 10m, 12m, 16m |
| Tworzywo | Shaoganga Q355B |
| Gwarancja | 6 miesięcy |
| Zastosuj do | 3 tony - 55 ton |
| Material | LG700 |
|---|---|
| Digging Depth(m) | 10m 12m 14m 16m 18m 20m |
| Suitable Excavator (ton) | 10ton to 60ton |
| Color | Red, Yellow, Blue White Customized |
| OEM/ODM | YES |
| Lina druciana | Premia |
|---|---|
| Odpowiednia marka koparki | Różna marka koparki: Sany Hitachi Komatsu Zoomlion itc. |
| Testy | Tak |
| Kolor | Dostosowany, czerwony, żółty, biały |
| Gwarancja | Tak, 6 miesięcy dla ramienia i cylindrów, 3 miesiące dla wiadra |
| Wąż wiosenny | Premia |
|---|---|
| Tworzywo | LG700 / HG785 |
| Załączniki przednie | Wiadro / standardowe wiadro klapki |
| Cylinder | Cylinder premium |
| Gwarancja | 6 miesięcy |
| Efficiency | High Efficiency, High Effective |
|---|---|
| Bucket | 2cbm Clamshell Bucket |
| Maintanment | Easy Maintanment, Add Lubricant |
| Digging Depth(m) | 18m 20m 25m 30m 32m |
| Cylinder | High quality cylinders, famous brand cylinders |
| OEM / ODM | YES |
|---|---|
| High Efficiency | YES |
| Color | Accoring to clients' requirement |
| Customized | YES |
| MOQ | 1 piece / set |
| OEM / ODM | Tak |
|---|---|
| Odpowiednie marki koparki | Hitachi Komatsu Kato Sany Zoomlion Kobelco |
| Wysoka wydajność | Tak |
| Premia | Tak |
| Kolor | Akceptowanie wymagań klientów |
| Features | Telescopic |
|---|---|
| Material | BS900E, Stronger |
| Model | Excavator Telescopic Boom Telescopic Arm 09 |
| Suitable Excavators | 25ton - 66ton |
| Suitable Brands | Hitachi Komatsu Sany Kato Zoomlion etc |