| Marka | Zhonghe |
|---|---|
| Typ | Wiadro standardowe |
| Tworzywo | Q355b |
| Gwarancja | 3 miesiące |
| Kolor | Dostosowane |
| Nazwa produktu | Koparka rocka |
|---|---|
| Typ | Mechaniczny |
| Tworzywo | Q355B/NM400/Hardox500 |
| Aplikacja | Załączanie koparki |
| Zastosuj do | Scoring Rock |
| Tworzywo | BS900E, lżejsze i silniejsze |
|---|---|
| OEM / ODM | Tak |
| Wysoka wydajność | Tak |
| Pojemność łyżki składanej | 1 m3 - 3 m3 |
| Głębokość kopania (m) | 18 m 22 m 25 m 30 m 32 m |
| Materiał | Shaoganga Q355B |
|---|---|
| Głębokość kopania | 4m, 8m, 10m, 12m |
| Warunki | Nowy |
| Zastosuj do | 3 tony - 55 ton |
| Pojemność wiadra | 0.1 cbm - 1 cbm |
| Głębokość kopania | 18m 20m 25m 30m 32 m |
|---|---|
| wiadro z klapką | 1 cbm 1,5 cbm 2 cbm 2,5 cbm 3 cbm |
| Odpowiednie środowisko pracy | Prace budowlane, kopanie fundamentów domów |
| Testy | Tak |
| Wsparcie techniczne | Tak |
| Kluczowa kompozycja | Liny stalowe, cylindry, stal, łożyska, suwaki |
|---|---|
| Modele koparki | 6ton - 60ton |
| Długość | 10 m 15 m 18 m 20 m 25 m 28 m |
| Odpowiednie środowisko pracy | Chwytanie drewna |
| Tworzywo | LG700 |
| wydajność | Wysoka wydajność, wysoka skuteczna |
|---|---|
| wiadro | 2CBM 2,5CBM wiadra / chwytanie / chwytanie / chwytanie |
| Cylinder | High quality cylinders, famous brand cylinders |
| Głębokość kopania (m) | 18m 20m 25m 30m 32 m |
| Materiał | BS900E, lżejszy i mocniejszy |
| Tworzywo | LG700, BS700, Q690D |
|---|---|
| Głębokość kopania | 8 m 10 m 15 m 16 m 18 m 20 m 22 m |
| Pojemność łyżki | 0,4 m3, 0,6 m3, 1,5 m3, 2m3, 2,2 m3 |
| Model koparki | 10 ton - 100 ton |
| Kolor | Czerwony, żółty, niebieski biały Dostosowane |
| Tworzywo | LG700, BS700, Q690D |
|---|---|
| Głębokość kopania | 8 m 10 m 15 m 16 m 18 m 20 m 22 m |
| Kolor | Czerwony, żółty, niebieski biały Dostosowane |
| cylinder | Wysokiej jakości cylinder |
| Model koparki | 10 ton - 100 ton |
| Materiał | BS900E, lżejszy i mocniejszy |
|---|---|
| Utrzymanie | Łatwe utrzymanie |
| wydajność | Wysoka wydajność |
| Głębokość kopania (m) | 18m 20m 25m 30m 32 m |
| cylinder | Wysokiej jakości cylinder |