| Materiał | Q355B, Q690D lub inne zgodnie z żądaniem |
|---|---|
| Zastosuj do | Koparka 6-100 ton |
| Gwarancja | 6 miesięcy |
| Nazwa produktu | Wysięgnik teleskopowy koparki |
| Warunki | Nowy |
| Materiał | Q355B, Q690D lub inne zgodnie z żądaniem |
|---|---|
| Zastosuj do | Koparka 6-100 ton |
| Gwarancja | 6 miesięcy |
| Nazwa produktu | Wysięgnik teleskopowy koparki |
| Warunki | Nowy |
| Materiał | Q355B, Q690D lub inne zgodnie z żądaniem |
|---|---|
| Zastosuj do | Koparka 6-100 ton |
| Gwarancja | 6 miesięcy |
| Nazwa produktu | Wysięgnik teleskopowy koparki |
| Warunki | Nowy |
| Materiał | Q355B, Q690D lub inne zgodnie z żądaniem |
|---|---|
| Zastosuj do | Koparka 6-100 ton |
| Gwarancja | 6 miesięcy |
| Nazwa produktu | Wysięgnik teleskopowy koparki |
| Warunki | Nowy |
| Tworzywo | Shaogang Q355B, Q690D, lepszy materiał stalowy |
|---|---|
| Głębokość kopania | 8 m 10 m 15 m 18 m 20 m 25 m 30 m 32 m |
| Zakres roboczy | 8m 10m 15m 20m |
| OEM/ODM | Tak |
| Obsługa posprzedażna | Dostępne 24 godziny |
| Cylindry | Cylindry wysokiej jakości |
|---|---|
| Głębokość kopania | 18 m 20 m 25 m 30 m 32 m |
| Tworzywo | BS900E, Lina wielożyłowa |
| OEM/ODM | Tak |
| Projekt | Pracuj płynnie wysoką skuteczną konstrukcją, bezpieczny i stabilny, teleskopowy długi zasięg |
| Tworzywo | BS900E |
|---|---|
| Lina druciana | Wiązka drukowana o wysokiej wytrzymałości |
| Głębokość kopania | 25m - 32m |
| Rozmiar łyżki z klapką | 1CBM 1,5CBM 2CBM 3CBM |
| Odpowiedni model koparki | Koparka 10 ton - 65 ton |
| Lina druciana | 20 mm 26 mm 28 mm 30 mm |
|---|---|
| Cylindry | Cylindry wysokiej jakości |
| Tworzywo | BS900E, lżejszy i mocniejszy |
| OEM/ODM | Tak |
| Głębokość kopania | 18 m 20 m 25 m 30 m 32 m |
| Tworzywo | BS900E, lżejszy i mocniejszy |
|---|---|
| Odpowiedni model koparki | Koparka 10 ton - 65 ton |
| Kolor | Czerwony, żółty, niebieski biały Dostosowane |
| Głębokość kopania | 10 m, 18 m, 20 m, 25 m, 30 m, 32 m |
| Gwarancja | 6 miesięcy za ramię, 3 miesiące na wiadro |
| Tworzywo | LG700 / BS900E |
|---|---|
| Załączniki przednie | Łyżka składana, łyżka standardowa |
| Model koparki | 6 ton - 200 ton |
| Głębokość kopania (m) | 10 m 12 m 16 m 18 m |
| Kolor | dostosowane |