| Materiał | Q355B, Q690D lub inne zgodnie z żądaniem |
|---|---|
| Długość | 17 m, 20 m, 25 m, 30 m |
| Zastosuj do | Koparka 25 ton - 67 ton |
| Gwarancja | 6 miesięcy |
| warunki pracy | wyburzać budynki |
| Odpowiednia koparka | Koparka 6 ton 20 ton 25 ton 55 ton i więcej |
|---|---|
| Szeroka aplikacja | Długi wysięgnik koparki może być używany do kopania piasku, gleby, mułu, żwiru, rozładunku na molo, |
| Kategoria produktu | Ekskawator długodystansowy |
| Cylinder kubełkowy | Dostępne |
| Model koparki (m) | 30-36T, 20T, 37-39T, 40-47T, 25-28T, 30-33T, 35-39T |
| Materiał | Q355B, Q690D lub inne zgodnie z żądaniem |
|---|---|
| Długość | 17 m, 20 m, 25 m, 30 m |
| Zastosuj do | Koparka 25 ton - 67 ton |
| Gwarancja | 6 miesięcy |
| warunki pracy | wyburzać budynki |
| marka | Maszyna Zhonghe |
|---|---|
| Typ | Wysięgnik o dużym zasięgu koparki |
| Długość | 17-23 m |
| Odpowiedni koparka | 65-95 ton |
| Ruszający typ | Koparka gąsienicowa |
| Warunki | Nowy, 100% nowy, nowy zrywak i osprzęt do koparki |
|---|---|
| Gwarancja | 6 miesięcy |
| Zapewnione usługi posprzedażowe | Wsparcie online, wsparcie techniczne wideo |
| Szerokość zrywaka | 240-800 mm |
| Ciężar maszyny | 1,7-55T |
| Warunki | Nowy, 100% nowy, nowy zrywak i osprzęt do koparki |
|---|---|
| Gwarancja | 6 miesięcy |
| Zapewnione usługi posprzedażowe | Wsparcie online, wsparcie techniczne wideo |
| Szerokość zrywaka | 240-800 mm |
| Ciężar maszyny | 1,7-55T |
| Materiał | Q355B, Q690D lub inne zgodnie z żądaniem |
|---|---|
| Zastosuj do | Koparka 6-50 ton |
| Gwarancja | 6 miesięcy |
| warunki pracy | prace tunelowe |
| Warunki | Nowy |
| Materiał | Q355B, Q690D lub inne zgodnie z żądaniem |
|---|---|
| Zastosuj do | Koparka 6-50 ton |
| Gwarancja | 6 miesięcy |
| warunki pracy | prace tunelowe |
| Warunki | Nowy |
| Warunki | Nowy, fabrycznie nowy |
|---|---|
| wiadro | 0,5CBM 1CBM 1,5CBM |
| Cylinder kubełkowy | włączać |
| Długość | 16m 18m 20m 21m |
| Materiał | Q355B Q690D Q355NE |
| Nazwa | Ramię koparki o dużym zasięgu |
|---|---|
| Odpowiedni koparka | Sumitomo, Sany, Cat, Komatsu, Zoomlion itp |
| OEM/ODM | Tak |
| Obsługa posprzedażna | Tak |
| Głębokość kopania | 8 m 10 m 15 m 18 m 20 m 22 m |